Wpis z mikrobloga

Wpadłam na pomysł by zorganizować mały #event na majówkę. Pomyślałam by stworzyć "wydarzenie" - podać miejsce (wstępnie miejsce docelowe podobne do tego: # + jeszcze inne zadaszone ławeczki, plus dwa stawy (piękny widok) ;) Czyli głównie chodzi o #ognisko. Jak ma wyglądać organizacja? Zapraszam swoich znajomych a oni podają to dalej ;) Przychodzi kto chce ;) Bez względu na to czy się znamy czy nie. Ognisko ma na celu "poznania" się ;) Co Wy o tym sądzicie? Czy taki pomysł jest OK? ;) Ogólnie oprócz ogniska (kiełbasek i alkoholu w zakresie własnym) jestem w stanie zorganizować muzykę (choć jeżeli byłby ktoś chętny mógłby zapodać swoją składankę, bo oczywiście nie wszyscy słuchają tego samego), jakieś gry (tutaj stworzyłabym listę propozycji).

#pytanie #majowka
  • 17
  • Odpowiedz
@Vasey: jezeli zapraszasz znajomych znajomych to szykuj sie na dosc duzy event. A jak dodasz go na fb to juz wgl przyjdzie pewnie pol miasta. Przy takiej liczbie to ty musisz zorganizowac kilka gier rozgrywanych w tym samym czasie :>
  • Odpowiedz
@tenji: A co do gier. Byłaby 1 wielka np. i kto chce niech gra. Bo po co ciągle pić i jeść jak można się bawić.

Wątpię by przyszło dużo osób. Ale to zawsze jakieś urozmaicenie dla niektórych, bo ciągle w życiu spotykają się z tymi samymi osobami np. a tu raptem można poznać kogoś nowego.
  • Odpowiedz
@Vasey: pomysl jak najbardziej fajny

Co do gier jak bedzie dobre towarzystwo to i bez zabaw sie obejdzie, same sie zorganizuja , a jak nie to zostaje zabawa w sloneczko czy pomnik milosci :D
  • Odpowiedz