Wpis z mikrobloga

Co sądzicie o tym lapku? Głównie do pracy przy grafice 2D (figma, photoshop)

https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/laptopy-i-ultrabooki/laptopy/laptop-asus-vivobook-s-16-m5606na-mx005w-16-oled-r5-7535hs-16gb-ram-1tb-ssd-windows-11-home

Może znajdzie się coś w niższej cenie?
Najbardziej zależy mi na tym żeby była wysoka rozdzielczość jak tutaj blisko 4k, ekran oled i dość spora przekątna jak na lapka czyli np. 16.

#laptopy #laptop #komputery #grafika #grafikakomputerowa
Damianowski - Co sądzicie o tym lapku? Głównie do pracy przy grafice 2D (figma, photo...

źródło: Laptop-ASUS-VivoBook-S16-M5606NA-front-tyl

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • 1
@majk3l: @jednorazowka @Gajwer2
Ogólnie to zakupiłem. Fakt, błyszcząca ekran w dzień jest trochę kłopotliwy, ale da się przyzwyczaić. Matryca OLED jest przepięknaaa. Potestuje kilka dni i dam mini recenzję. W internecie prawie nic nie znalazłem na ich temat, a jak już to 14calowe i z innymi podzespołami, więc może komuś się przyda jak ktoś się będzie wahał z zakupem.
  • Odpowiedz
  • 0
i jak wrażenia? przymierzam się do zakupu do podobnych zastosowań. Daje rade ?


@janusz-szczepaniak: zajebioza, stałem się niestety pracoholikiem, bo w sumie pracuje teraz wszędzie z tym lapkiem :D
Nie mam za bardzo do czego się przyczepić. Ciekawi mnie tylko bateria, bo muszę przetestować w różnych warunkach. Ale to już opiszę niebawem w obszernej recenzji.
  • Odpowiedz