Wpis z mikrobloga

Ej, ale tak szczerze, to o co chodzi z tymi pożarami w całej Polsce? XD Ja wiem, że one się zdarzają praktycznie codziennie, ale ostatnio jakoś wszyscy zaczęli o nich gadać. Jedni piszą, że to zaplanowana akcja ruskich, a inni, że to Tusk je wywołuje xD Może ktoś wyjaśnić na spokojnie o co chodzi?
#pozar #polska #pytanie #warszawa #polityka #rosja #heheszki
  • 10
  • Odpowiedz
Może ktoś wyjaśnić na spokojnie o co chodzi?


@Koziom: Spalanie – egzotermiczna reakcja chemiczna przebiegająca między materiałem palnym lub paliwem a utleniaczem, z wydzieleniem ciepła i światła. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Koziom: chodzą plotki że ruskie maczają w tym palce ale dowodów brak - albo ludzka głupota albo ludzka celowość. Mówiło się że ruskie będą organizować zamachy terrorystyczne na swój sposób w Europie więc trzeba spodziewać się częstszych wypadków kolei, podpaleń i spadających rakiet. W sumie tylko oni mają w tym korzyść bo na pewno nie Trzaskowski, nawet Pisowi nie za bardzo takie sprawy są na rękę.
Ewentualnie mówiło się o deweloperach
  • Odpowiedz
@Koziom Wszyscy zaczęli o nich gadać bo był jeden duży i tamat zrobił się modny, jak temat będzie przeruchany to zaczną gadać o czym innym.
Pożar w Polsce wybucha co 5 minut, dosłownie wg statystyk jest 135000 pozarów rocznie. Co 3 dni pali się składowisko śmieci średnio przez cały rok a nie od tygodnia. Ale skoro ludzie o tym nie wiedzą to można kręcić aferę, pisać codziennie o nowym, sugerować wojnę, sabotaż,
  • Odpowiedz