Wpis z mikrobloga

Mirki na kiedy według was przypada szczyt atrakcyjności dla faceta? Ogólnie dbam o siebie (ale bez przesady), trzymam formę, mam pasje, poukładane w życiu i w głowie. Jestem trochę po 30'stce i dziwi mnie lekko co się teraz dzieje.

Jakby nigdy wcześniej nie czułem takiego powodzenia ze strony płci pięknej i to w zakresie minus 10 do mojego wieku. Okej byłem w bardzo długim związku i trochę wypadłem z obiegu, ale nigdy nie czułem że to ja jestem podrywany, albo zapraszany na kawę czy netflixa.

RateMe ocenia mnie koło 7 ale wiadomo jak jest z takimi portalami. Być może nie do końca miałem świadomość swojej wartości, ale wydaje mi się też że z facetami jest jak z winem przynajmniej do pewnego wieku. Co o tym myślicie?

#niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki #logikarozowychpaskow #podrywajzwykopem
  • 9
  • Odpowiedz
@Atreyu: Jak o siebie dbasz (regularny sport, dobra dieta, higiena, zadbane zęby, włosy i paznokcie) to możesz być atrakcyjny nawet do 50+. Chyba, że celujesz w małolaty 18-22 lata z sianem w głowie to max 35.

Oczywiście mowa o atrakcyjności stricte fizycznej. Nawet jak jesteś modelem z okładki i masz ciało greckiego boga ale #!$%@? łeb przegrywa to niestety na dłużej przyciągniesz tylko szlaufy.
  • Odpowiedz
@Atreyu: -10 lat to nawet julki 20 lat - pamiętaj, że małolaty dzisiaj są coraz bardziej bezczelne jeżeli chodzi o kasę, a ty pewnie projektujesz, że jesteś przy kasie.

Szczyt atrakcyjności to 25 - 35 lat, ale tu i tak decydują dobre geny, bo jak nie byłeś atrakcyjny za młodości, to później nie będzie rewolucji.
  • Odpowiedz
  • 0
łeb przegrywa


@Hariel: zdecydowanie mam coś więcej do zaoferowania pod czaszką, jestem raczej inteligentnym gościem

bo jak nie byłeś atrakcyjny za młodośc


@cyk21: jak patrzę na siebie 10 lat wstecz to widzę ogromną różnice na plus, ba nawet parę miesięcy wstecz
  • Odpowiedz