Wpis z mikrobloga

Z racji dosyć małej łazienki mam do Was pytanie:
Jaką polecacie pralko-suszarke? Kiedyś słyszałem, że ogólnie to połączenie jest do dupy, no ale może trochę czasy się zmieniły, tak się łudzę xD

Ale też kolejne pytanie - jakiej firmy polecacie inne agd? Piekarnik, płyta, zmywarka.
I co sądzicie o firmie #haier bo wpadła mi w oko jedna lodówka z tej firmy

#kiciochpyta #agd #piekarnik #plytaindukcyjna #pralka
  • 6
  • Odpowiedz
że ogólnie to połączenie jest do dupy


@07zglosSie: Nie jest do dupy, ale jak masz miejsce i możliwość, a do tego dużo pierzesz, to lepiej mieć osobno - bieżące wkładasz do suszarki i nastawiasz następne pranie równolegle.

A jak nie masz takiego przebiegu to śmiało bierz pralkosuszarkę, włączasz i zapominasz - podobno jest większe zużycie wody, ale to nie jest jakiś majątek.

Ale też kolejne pytanie - jakiej firmy polecacie inne
  • Odpowiedz
  • 0
Nie jest do dupy, ale jak masz miejsce i możliwość, a do tego dużo pierzesz, to lepiej mieć osobno - bieżące wkładasz do suszarki i nastawiasz następne pranie równolegle.


@slawek887: no wlasnie za dużo tej suszarki uzywać nie chce, ze względu na pobór prądu. W okresie wiosna-jesien to pranie będzie na balkonie. W zime to albo w pokoju z którego w ciągu dnia nie bedziemy używać i będzie możliwośc po prostu
  • Odpowiedz
@slawek887: @07zglosSie No tylko znacząco większe zużycie wody i prądu, bo pralko-suszarki nie działają na pompie ciepła( chyba że coś się zmieniło) No i maksymalna waga podczas działania w trybie suszenia jest mniejsza niż w trybie prania. Super rozwiązanie XD Kupujesz dwa sprzęty ładujesz jedno na drugie i tyle. W innym przypadku nie kupuj 2 w 1, bo nie będziesz używał funkcji suszenia.
  • Odpowiedz
@07zglosSie: moim zdaniem albo Bosch albo Samsung. Reszta z tych budżetowych to mniejsze albo większe gówno. Ja się skusiłem na Whirlpool, a wcześniej wszystkie sprzęty miałem właśnie tych dwóch firm. Zgadnij co pierwsze się zepsuło... Tak najnowszy Whirlpool.
  • Odpowiedz
Jaką polecacie pralko-suszarke?


@07zglosSie: Jest kilka wariantów z pompą ciepła, są o tyle dobre że zużywają mniej energii ale też suszą w niższych temperaturach przez co nadają się do suszenia tych rodzajów tkanin, które grzałkowa suszarka by niszczyła. Minus taki że kosztują ponad 5 koła.

Ja mam tą kobyłę do roku i bardzo sobie chwalę https://www.mediaexpert.pl/agd/pralki-i-suszarki/pralko-suszarki/pralko-suszarka-electrolux-ew9w161bc-10-6kg-a-inv
  • Odpowiedz