Wpis z mikrobloga

@Pasterz30: nie o to chodzi. Skoro już się kreujesz na kreatora swojej rzeczywistości, na kogoś zaj3bistego, kogoś kto przy pomocy telefonu zarabia 6 scio cyfrowe kwoty to wypadałoby, żebyś miał minimum stylu, a jeśli nie masz to kup sobie kogoś kto będzie tego pilnował. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dexterpol @pieknylowca @mbasasello

To jeszcze nic. Mam klientkę, która zawodowo zajmuje się “pomaganiem salonom kosmetycznym” w różnych aspektach, no praktycznie całą firmę nauczy Cię prowadzić (w tym marketing, social media i inne). Klientka typu królowa z Królowych życia, wszystko zrobione, kobieta około 50 lat. Byłem w szoku, że ona ma sporo klientów, bo… pytała mnie jak założyć stronę na Facebooku XD

Hitem było jak zawsze jej pomagam, aż w końcu zaprosiła mnie
  • Odpowiedz
  • 1
@xPekka @Pasterz30 jego ubiór jest po prostu tandetny, nie ma w sobie ładu, ani składu, żadnej wizji.

Koszula zbyt luźna, niedopasowana, w dodatku błyszcząca.

Spodnie też źle dopasowane, miejsce szycia na bokach to #piekloperfekcjonistow

Skarpety komponują się jedynie z białymi paskami na spodniach.

Mamy tutaj:
Błyszczący czarny
Szary (z dodatkiem białego)
Biały
Mocno czarny

To nie ma prawa się udać.

Poniżej wrzucam zdjęcie dobrze ubranej osoby:
Tratak - @xPekka @Pasterz30 jego ubiór jest po prostu tandetny, nie ma w sobie ładu, ...

źródło: temp_file615749470395692392

Pobierz
  • Odpowiedz
@Tratak no to teraz ja na podstawie wrzuconego przez Ciebie zdjecia:

- spodnie sa za krotkie, powinny delikatnie lamac sie na bucie
- spodnie i garniak w kratke to przypomina najtanszy mozliwy outfit wujka Wieśka,
- fioletowa koszula na dodatek w kratke, komentarza chyba nie trzeba
- buty wygladaja jakby ktos im z przodu dokleil kawalek czegos

No i tak mozemy tu udawac znawcow
  • Odpowiedz
  • 0
@Pasterz30 no moda jest ogólnie względna, ale są pewne konsensusy, których nieprzestrzeganie może się wiązać z krytyką. I moją krytykę przedstawiłem powyżej, jak chcesz to możesz spróbować polemizować i bronić strój gościa z mlm'a, ale ostrzegam, wybronienie tamtych spodni nie będzie lekkim zadaniem ( ͡º ͜ʖ͡º)

  • Odpowiedz