Wpis z mikrobloga

@Dreszczyk: Ja tam ogólnie nie lubię się "obrażać" i też bym jakiejś "afery" z tego nie robił, ale uważam takie żarty za słabiznę straszną i brak szacunku wobec ludzi, którzy nie mogą sobie na taki prawdziwy coming out pozwolić. Jakby to jakoś fajniej dzisiaj skomentował na zasadzie lewackiego happeningu, to jeszcze jeszcze, ale takim "haha, jestem normalny, nie matwcie się, nie jestem gejem" jeszcze się dobił.
@skvader: W Polsce nie są, ale to nie znaczy, że trzeba się nad nimi użalać i wszystkiego czepiać. Na pewno nie jakiegoś głupiego żartu. No chyba, że takie żarty to największy problem gejów w Polsce.
@Dreszczyk: Stary, naprawdę uspokój się.

Uważam fejkowy coming out za żałosne zagranie - Użalanie i czepianie wszystkiego

Ośmielam się wyrazić swoje zdanie na ten temat - Uważam go za największy problem gejów w Polsce.....
@skvader:

1. http://ohpatryk.com/2014/04/02/czy-ktos-widzial-geja-w-koszuli-czyli-tvn-w-formie/

2. przeczytaj

3. czy taki elaborat pisze się na pierdołę? nie, to wg autora jest zajebisty problem (nie chodziło mi o Twoje zdanie, tylko autora tekstu)

Potraktuj Chajzera jak trolla internetowego, skoro się z nim nie zgadzasz. Napisanie takiego wpisu tylko nakręca temat (sam Ch wrzucił to na fejsa...). Wg mnie autor tekstu szuka poklasku i niestety go dostał...