Wpis z mikrobloga

Gdyby ktoś się zastanawiał jak cicha jest nowa pralka LG z super napędem Direct Drive to wrzucam filmik z odwirowania kilku szlafrokow I ręcznika XD

Model F4W1175YW z dodatkową funkcją młota pneumatycznego. W dłuższym perspektywie pewnie zaczną odpadać mi płytki od ścian xD

#agd #lg #pranie #sprzatanie #afera
kobiaszu - Gdyby ktoś się zastanawiał jak cicha jest nowa pralka LG z super napędem D...
  • 9
  • Odpowiedz
  • 1
@zimowyporanek: Specjalnie włożyłem dokładnie tem sam wsad starej pralki Electroluxa która czeka na klienta z OLXa. Pralka niewypoziomowana, wręcz chybocze się na boki i bez obciążenia suszarką z góry. Nie jest nawet w połowie tak głośna o wibrująca jak nowy LG 11kg. To jest dramat, mam wrażenie że LG zaraz się rozleci.
kobiaszu - @zimowyporanek: Specjalnie włożyłem dokładnie tem sam wsad starej pralki E...
  • Odpowiedz
  • 1
@zimowyporanek: No #!$%@? ale bez przesady żeby pralka tak wibrowała. Do tego słychać że coś się w środku ewidentnie obija o obudowe. Mam zamiar ja zwrócić bo nei minęły jeszcze 2 tygodnie. Dawno nie byłem tak zawiedziony jakimś sprzętem
  • Odpowiedz
@kobiaszu: Sprawdź na wsadzie z 80%. Mam w planach kupić czarną czy tam srebrną wersję, nosz #!$%@? mać. Najpierw chciałem Samsunga, bo mam w domu 8letniego i jest git. Ale znalazłem dokładnie taki film i cały wątek na forum Samsunga jak pralka na 800obrotów furgocze. Potem gdzieś wyczytałem, że tero pralki to tylko LG. No i widzę to.
I znów muszę #!$%@?ć koncepcję, a już nie chce mi się tych
  • Odpowiedz