Wpis z mikrobloga

Skąd jest tej hejt na Ukraińców? Zaczęła się wojna, Polacy bardzo chętnie pomagali, ale od jakiegoś czasu utworzyła się jakaś taka grupa ludzi która pozbyłaby się chętnie Ukraińców z Polski i otwarcie mówią, że nie wspierają ich itp. To rosyjska propaganda im tak wlazła do łba czy co się wydarzyło? #polska #ukraina #rosja #wojna
  • 63
  • Odpowiedz
@FedoraTyrone: do Polski wyemigrowało ich jakieś 3 miliony. A opinie u najbardziej krytycznych Polaków kształtuje część z nich która się najgorzej zachowuje. Choćby było to 1% (jeden na sto) tych ludzi to byłoby ich 30 tyś.. także efekt skali a potem efekty socjologiczne. Ksenofobia, nieufnosc, niskie IQ, agresja..
  • Odpowiedz
Już się nie zesrajcie z tą obrona, ukrainofile....


@bulbulator90: to jak zarzucasz coś całemu narodowi, a ja proszę o doprecyzowanie na jakiej podstawie te zarzuty stawiasz to już jestem ukrainofilem? Jakby Cię jakaś suka bezpodstawnie oskarżyła o gwałt, to też bym ją pytał o dowody. To znaczy, że jestem bulbulatordziewięćdziesiątfilem? xD
  • Odpowiedz
@malinq Przeczytaj z uwaga pytanie autora - skąd się wziął hejt na Ukraińców wśród społeczeństwa polskiego

. Moja odpowiedź : z roszczeniowej postawy samych Ukraińców. Ma taką miejsce? : ma, bo widuje ja na codzień. Nie mówię że cały naród taki jest, ale skoro sam widuje taka postawę to nie dziwne ze wsrod Polaków jest taki stosunek do nich. A jak już sobie dodasz Jeszce podejście władz ukraińskich, aferę że zbożem to
  • Odpowiedz
@malinq Nie mam czasu, ani ochoty na prowadzenie dyskusji z ameba Umysłowa jak Ty, która mi zarzuca jakieś pierdy w stylu czytanie propagandy z Nowogrodzkiej, czepia się słówek...

Nie pozdrawiam...
  • Odpowiedz
ameba Umysłowa jak Ty


@bulbulator90: wyzywasz mnie i uzasadniasz swoje opinie dowodami anegdotycznymi zamiast używać argumentów i mówisz coś o amebach umysłowych xD
  • Odpowiedz
@FedoraTyrone: koleżanka ma takie powiedzenie: goście są jak ryba - po trzech dniach zaczynają śmierdzieć. I tak właśnie jest z naszymi "gośćmi". Już czas żeby wrócili do siebie
  • Odpowiedz
Skąd jest tej hejt na Ukraińców?


@FedoraTyrone: ze wschodu

@bulbulator90: o jakiej roszczeniowości właściwie mowa?


@szybki_zuk: no właśnie nikt tego nie wie, ale NA PEWNO SĄ ROSZCZENIOWI, a jak nie to zobaczysz, za rok na 100% będą!

Już czas żeby wrócili do siebie


@juz_usma na ciebie też już najwyższy czas sasza
  • Odpowiedz
@FedoraTyrone: Ukraincy którzy mieszkali tu przed 2022 mieli inne motywacje i inne charaktery. To byli ludzie proaktywni którzy chcieli coś w życiu zmienić. Ukraincy po 2022 to denialiści, cwanaki i lenie które uciekły przed poborem. Gardzą własnym krajem gardzą i nami. Wieczne dzieci. Piotrusie pany i inne takie. Ci którzy ciężko #!$%@?ą żeby wyslac rodzinie kase na życie na nas nie szczekają zapewniam.
  • Odpowiedz
To rosyjska propaganda im tak wlazła do łba czy co się wydarzyło?


@FedoraTyrone: Zoabczyli jak się zachowują i jak bardzo bratni naród jest wdzięczny za tą pomoc. Dodaj do tego ultrauległość rządu w stosunku do Ukraińców i masz efekt. Polak w potrzebie jest śmeciem we własnym kraju.
  • Odpowiedz