Wpis z mikrobloga

#kononowicz Halo tag Boży! Czy wy panimajetie co zrobiło podgardle? Co tak cicho XD
Broniłem kiedyś tutaj tą sposioną orke że po prostu nie miesza się w wojenki, nawet to rozumiałem, olo ją obraża.. Ale ku%@ rozumiecie że tych 5 strajków zadziałało lepiej niż śmierć Majora..
Nawet nie nagrała filmu, nie powiadomiła że jest akcja i hejterzy zgłaszają, o łańcuchach, nic o lekarzu na szkolnej.
Zero rozumiecie zero informacji nawet prostego policja przyjechała na szkolną zdjąć łańcuchy, czy że mcz dostało strajki, że knura zielony nagrywa, czy afera z lekarzem....
Srawek dostaje za swoje od miesiąca a ta zamilkła jak by i ona dostała zegarkiem w podgardle .. Co lepsze cały czas ptaszki cwieerkają same dobre rzeczy ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
No nic kolejny kanał do oglądania koniecznie przez program żeby nie było ani wyświetlenia ani reklam.
#patostreamy
patryk-milanoyt - #kononowicz Halo tag Boży! Czy wy panimajetie  co zrobiło podgardle...

źródło: Screenshot_20240512-110016~2

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@Kocurovsky: mordeczko dostała 2 strajki i szybko jej wycofali bto był straszak żeby cicho była, sprywatyzowała te filmy i nagrywała co tydzień dalej. Teraz musiała by koniecznie powiedzieć to czego nowoszkolni w większości nie wiedzą.
  • Odpowiedz
@patryk-milanoyt śmieszy mnie zawsze to atakowanie jakichś kanalików, które coś tam sobie robią xD

Noo #!$%@? ATAKUJ centralę, napisz post, wrzuć filmik, zrób to dla poklasku przygłupów z wykopu, którzy nie rozumieją nawet jak działają zgłoszenia.

No dawaj, zrzuć kanał z rowerka w imię prywatnych porachunkow olgierda ze srawkiem. No dalej, on Ci kiwnie głową na lajcie i powie, że masz mityczny honor xD
  • Odpowiedz
a nie przyszło wam do głowy że może mieć w dupie oglądanie menela z bielegostoka?


@elektryczny_mariusz: Ty tak na serio piszesz czy nie wyczuwam sarkazmu? Laska, która od lat robiła kompilacje każdego tygodnia na szkolnej z najbardziej bzdurnymi szczegółami nawet, gdy kompletnie nic się tam nie działo nagle pomija najważniejsze wydarzenia dotychczasowego roku ( ͡º ͜ʖ͡º)

śmieszy mnie zawsze to atakowanie jakichś kanalików, które coś
  • Odpowiedz
@gzymspiwniczny: co do atakowani z centralą to masz rację wiem z doświadczenia jak to działa. Szybciutko gdy nawet zgodnie z prawdą podważysz czyjąś najprawdziwszą prawdę zostajesz latexem ale chłopie fakt jest taki że dostała rozkaz zamknięcia ryja bo są problemy.
  • Odpowiedz
@gzymspiwniczny: jasne tylko podgarlica ile z tego może mieć? Jej kontent to głównie jakieś muzyczne przeróbki/treści i podsumowania tygodnia. Jako, że nie miała problemów z MCz to mogła je publikować w miejsce kanałów, które rudy zrzucał, co dało jej niezły udział w rynku jeśli chodzi o podsumowania. Poza nią, Kingiem (który i tak tylko omawiał wydarzenia bez fragmentów filmów) oraz Wasilem nie przypominam sobie youtuberów, którzy wstawiali okresowe podsumowania sytuacji
  • Odpowiedz
@patryk-milanoyt ja nie wierzę w jakieś mailowe/inne groźby od slaŵencji, zgłoszenia były na 100% od kosno za przyzwoleniem centrali.

Moim zdaniem się przestraszyła, ale niesłusznie bo to kosmos w swoich hejterskich zapędach atakował dla jej.

Moim zdaniem trzeba trochę się wczuć w danego twórcę, poświęciła w opór czasu na to, tych subskrybcji w przypadku skasowania kanału nigdy się nie odzyska.
  • Odpowiedz
@Niewiedza_jest_blogoslawienstwem #!$%@?, usunął mi się komentarz. Nie ma znaczenia ile może z tego mieć, jak slawek potrafi mieć 30000 miesięcznie to jest dobrzs, a moim zdaniem co grudzień od 3 lat robił nawet 60 000 to się śmiali na wykopie. Beatka to nie wołoszański, że musi z wielką dokładnością wszystko opisywać. Ale uważam, że tak jak streszcza filmy z mcz pokazując urywki, tak powinna pokazywać akcje olgierda i inne. Bez podowania
  • Odpowiedz
@NicolasLatifi ale ile masz tych kanałów komentujacych i dlaczego chcesz komuś narzucać o czym ma robić filmy?

Oczywiście, ona komentując filmy powinna odnieść się do np. strima olgierda spod bramki z łańcuchem, ale nie ma takiego obowiązku. Wszyscy na pokład do wojenki z centrum filmowym w bielsku, bo jakieś tam randomy z tagu wrzucą mema.

Ja nie wiem czy ona bardziej by się nie obawiała strajka z kanału olgierda za wykorzystanie
  • Odpowiedz
Ja nie wiem czy ona bardziej by się nie obawiała strajka z kanału olgierda za wykorzystanie tego lajwa niż ze strony sławuli (zgłaszał kosmos).


@gzymspiwniczny: gdyby tylko istniały jakieś formy komunikacji żeby ustalić czy olo ma coś przeciwko. BTW nikt jej nie nakazuje wrzucać w filmach commentery całych oryginalnych wideo ze szkolnej i innych twórców. Może nie wrzucać ich wcale albo wrzucać fragmenty, prawo cytatu ją chroni na wypadek nieuzasadnionego
  • Odpowiedz