Wpis z mikrobloga

Wczoraj skończyłem oglądać “Wikingów”. Oglądałem kiedyś na bieżąco, kiedy odcinki wychodziły, ale gdzieś w środku 3. sezonu odechciało mi się oglądania ogólnie seriali. Po kilku latach chęć wróciła, a że mało pamiętałem, zrobiłem rewatch od początku i dodatkowo obejrzałem spin-off “Wikingowie: Valhalla”. “Wikingowie” do momentu śmierci Ragnar byli mega sztos, potem trochę opadło. Co do spin-offu, na początku byłem trochę sceptycznie nastawiony, ale z odcinka na odcinek coraz bardziej mi się podobało. Czekam na kolejny sezon.

Kolejnym takim serialem, który bardzo mi się podobał, a przestałem oglądać, jest “The Walking Dead”. Dzisiaj mam zamiar zacząć oglądać ten serial od nowa. Czeka mnie wiele wspaniałych dni z tym świetnym serialem.

#vikings #vikingsvalhalla #thewalkingdead #seriale
  • 4
  • Odpowiedz
@mr_hardy: Niedawno zaczalem (i skonczylem) wikingow. Poza fajnym klimatem nic tam nie ma. Fabula to jest jakis dramat. Juz tlumacze:

Na samym poczatku pada stwierdzenie "zawsze dobijaj wroga na polu bitwy bo jak nie dobijesz to on moze wrocic i CIe zabic" (jakos cos w ten desen). No i spoko - ma to sens.

Tymczasem caly serial oparty jest na tym ze ktos kogoz zdradza i nic mu za to
  • Odpowiedz
@mr_hardy: No to proponuje popracowac. Troche juz na wypoku komentarzy i dyskusji mam. Nikt nie ma problemu tylko Ty. Z wszystkimi cos jest nie tak?

Poza tym nie wpadles na pomysla ze ludzie maja rozne komputery, wersje systemu i uklady klawiatury?
  • Odpowiedz
  • 0
@gorzki99: Bayo

Poza tym nie wpadles na pomysla ze ludzie maja rozne komputery, wersje systemu i uklady klawiatury?


Nie ma żadnego problemu i przeszkody by wgrać polską klawiaturę itd. Głupie tłumaczenie.
  • Odpowiedz