Wpis z mikrobloga

Słowo na niedzielę.

Odra wraca, bo foliarze, wróć, paranoicy (bo to poprawna nazwa tego schorzenia) nie zaszczepili swoich dzieci i niestety jest ich więcej niż 5% w naszym społeczeństwie. Ci sami ludzie jednak jednocześnie jeżdżą samochodem, mimo że prawdopodobieństwo śmierci wtedy w wypadku samochodowym jest kilkadziesiąt tysięcy razy większe niż ryzyko powikłań po zaszczepieniu (dowolną szczepionką) i wynosi z tego co pamiętam 1 do 120. Ba wychodzą z domu i chodzą po ulicach, mimo że ryzyko śmierci pieszego w wypadku komunikacyjnym wynosi 1 do 700. Debile, po prostu debile, inaczej tego nazwać nie można.
  • 133
  • Odpowiedz
Czyli na naszej planecie nie da się przeżyć bez odpowiednich szczepień? Dobrze to rozumiem?


@kidi1: da się.
Przeciez do czasu wynalezienia szczepionek ludzie zyli jakos.
Co prawda troche krócej niż teraz, ale żyli.
  • Odpowiedz
@su1ik: nie bronie, ale jako rodzic widzę że tendencja na niesczepienie dzieci mocno rośnie od 2015. Tak że inni rodzice mi się chwalili że nie szczepią dzieci, gdzie oni są wyszczepieni na podstawowe choroby. Fala Ukraińców też do tego się przyczyniła. Ale też uważam że to jest na nasze własne życzenie.
  • Odpowiedz
tak naddebilem jestem, bo mówię Ci, że to wina ludzi, którzy nie szczepią dzieci, a Ty tylko UKRAIŃCY UKRAIŃCY


@Ka4az: ładnie próbujesz odwracać kota ogonem XD

Błędnie zinterpretowałeś dane statystyczne, ale to nieważne - ważne że spina się światopogląd. Polaczki antyszczepy winne, napływ 3 milionów ludzi z kraju (bo tak szacuje się liczbę Ukraińców mieszkających w Polsce, sam Związek Ukraińców w Polsce podaje takie dane) w którym populacja zaszczepionych ludzi jest
  • Odpowiedz
@Wolfman91 ale jesteś debilem i nawet nie czytałeś tego. Ja rozmawiam o szczepieniach dzieci nie szczepieniach na COVID. Dostałeś wynik, że odsetek dzieci zaszczepionych tam jest większy i dalej szczekasz, #!$%@? litości i już mnie nie wołaj, bo szkoda słów na takiego debila.
  • Odpowiedz
@Yayra

nie słyszałem by nasi rodacy, pomijali szczepienia dzieci na obowiązkowe, szczepienia.

O zasadach stawiania przecinków też nie słyszałeś. Nie znaczy to, że nie istnieją.
  • Odpowiedz
Na szczęście krztusiec nie jest już bardzo śmiertelny więc jak jeden z drugim będzie miał dowody anegdotyczne w domu na skuteczność szczepionki to może po fali spadków wróci się do szczepień całej populacji.


@niegwynebleid: To nie jest takie proste, bo na krztusiec pewnie każdy z nas był szczepiony za młodu, ale mało kto wie, że szczepionka nie jest na całe życie. Więc jak ktoś zachoruje, to może łatwo powiedzieć: te szczepionki
  • Odpowiedz
Ja rozmawiam o szczepieniach dzieci nie szczepieniach na COVID


@Ka4az: XXDDDD

A ktokolwiek tutaj mówi o szczepieniach na COVID, geniuszu?

Wyzywa od debili, a robi z siebie coraz większego dzbana z każdym kolejnym postem :D

Dostałeś wynik, że odsetek dzieci zaszczepionych tam jest większy i dalej szczekasz


@Ka4az: Jezu, ty na prawdę nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Kompletnie niczego nie zrozumiałeś z powyższych postów? :D
  • Odpowiedz
@Anacron: odra wraca przez idiotów, którzy sku*wili instytucję szczepienia podczas covida, przymuszając do szczepień nieprzebadanym preparatem o skuteczności placebo na chorobę, na którą jest tylko 99.99% szans na przeżycie bez brania leków oraz przez ten cyrk że ups pomyliliśmy się, jedna dawka nie wystarczy, to może dwie, ups znowu nie, to może dziesięć. Sami jesteście sobie winni
  • Odpowiedz
@Anacron: @mac_mod noo niemozliwe, ludzie przestaja sie szczepic po nachalnej klamliwej propagandzie i klamstwach pfizera i reszty? Jeszcze kilka tego typu akcji i wroca wszystkie mozliwe choroby na ktore mamy szczepionki
  • Odpowiedz
A tak się zastanów Mirek, kto przyjechał do Polski trzy lata temu w dużej ilości? Ukry


@Nester86: xd se sprawdź statystyki najpierw XD, nawet ktoś ci już tu podesłał. Przez kilka lat pis #!$%@?ł z kambodży pakistanu indii i innych zadupi świata ciapaków i zobacz tam jaki jest poziom zachorowań i % szczepień najpierw xd. Się do ukrów #!$%@? jak niemiaszki do polaków xd
  • Odpowiedz