Wpis z mikrobloga

@Niedobry:

A wedlug Ciebie to mam wspolczuc ludziom ktorzy tancza na ulicach gdy europejskie dzieci wybuchaja w atakach terrorystow?


Czy ci tańczący Palestyńczycy po atakach w Europie, są z nami w
Davidozz - @Niedobry: 
A wedlug Ciebie to mam wspolczuc ludziom ktorzy tancza na ulic...

źródło: 5s423z

Pobierz
  • Odpowiedz
@Lwke Bardziej bym powiedział, że nie mogą sobie pozwolić na otwarte ludobójstwo, ponieważ muszą mieć na uwadze nastroje w USA - nie mogą sobie pozwolić żeby wujek Sam się od nich odwrócił. Plus - jakoś w tej całkowitej eksterminacji Hamasu zręcznie pomijają przywództwo, które sobie siedzi w hotelu w Katarze( ͡° ͜ʖ ͡°) Skoro nie można ich zabić można przynajmniej zniszczyć im infrastrukturę żeby żyć się już
  • Odpowiedz
@Korax: wiesz jak to jest z ad hitlerum, więc odpuść hehe. Nie, nie oczekuje rozwiązania, ale oczekuje minimalnego rozsądku a nje bycie pożytecznym idiotą Hamasu i zaprzestanie szafowania pojęciami i których nie masz nomen omen pojecia
  • Odpowiedz
  • 0
@Marysiabaton Z argumentem ad hitleryzm jest tak że jest adekwatny kiedy ktoś używa nazistowskiej retoryki jak ty. Ja niestety uważam że ty wiesz o czym mówisz a celowo robisz #!$%@?ę z logiki. To tylko gorzej o tobie świadczy.
  • Odpowiedz
Usa po 11 września wywołało dwie wojny


@Marysiabaton:
czyli po 11ix USA powinno wystosować do Osamy jakąś notę protestacyjną i zamknąć temat?
Tak jak Polska, której obywateli może zabić kto chce?
  • Odpowiedz
@Niedobry:
Zanim zaczniesz oceniać powiedz mi:
O ilu masakrach Palestyńczyków słyszałeś?
Co wiesz o wywłaszczeniach
Co wiesz o zabieraniu Palestynie koncesji na wydobycia w M. Śródziemnym?
Co wiesz o podpalaniu kościołów i meczetów
  • Odpowiedz
@Korax: wyzywanie mnie od nazistów boli mnie tak samo jak prolajfy wyzywające mnie od morderczyń ( ͡° ͜ʖ ͡°) albo kacapy denazyfikujące ukraine, hehe. Płakanie o dzieciaczkach i zawieszeniu broni to t9 samo co płakanie o pokoju na Ukrainie przez poddanie się oddanie anektowanych terenów, w końcu dzieciaki tam też cierpią i krew się leję. Yoi dont hate children, do ya:)
  • Odpowiedz
@jusstt: Ale co ty mi tu #!$%@? teraz z arabska propaganda...

Co Ty wiesz o "granicach z szescdziesiategosiodmego". Albo o wojnach Izraela.

Tak mozemy w nieskonczonosc. Tylko nie wybieraj samych wygodnych faktow. Bo ta historia tak nie wyglada.
  • Odpowiedz
@Marysiabaton no oczywiście, że mogliby. Tylko proszę powiedz mi, gdyby tym samym sprawili, że USA wstrzymałoby dostawy broni to czym by zasilali np. swoją obronę powietrzną? W mojej ocenie to nie tak, że blokują ich jakieś pobudki moralne, byliby zdolni do tego, gdyby nie idące za tym konsekwencje
  • Odpowiedz
  • 0
@jan-czasami całość Twojej wypowiedzi to oczywiście kiepsko skrojona emfaza. Nazywanie mnie lewakiem jest nietrafione niestety, ponieważ najbliżej mi do skrajnej prawicy, a określenie "dzieciak" wezmę sobie za komplement. Natomiast nazywanie mieszkańców Palestyny zwierzętami jest na tyle gburowate i troglodyckie z Twojej strony, że tutaj zakończę rozmowę.
  • Odpowiedz
@BlueBear912: No to takie gdybanie, może by zorali, może nie. Zasadniczo gdyby nie bylo konsekwencji to pewnie wiele krajow zaoraloby niejednego sąsiada. Za to wiemy na sto procent że gdyby hamas i inne arabskie kraje dookoła mogły to by izrael znikną z mapy, bo mają to w swoich mission statements.
  • Odpowiedz