Wpis z mikrobloga

Wskaż dokładnie ten moment przyczyny


@Marysiabaton: Masowa imigracja Żydów z Europy na początku 20 wieku do tego regionu, a od powstania Izraela stopniowe powiększanie własnego terytorium i przy tym traktowanie rdzennych mieszańców jak zwierzęta.

To, że Indianie czasami oddali pierwszy strzał w stronę Amerykanów, nie oznacza, że to oni byli agresorami.

PS. Nikogo nie obchodzi, że Żydzi stanowili tam większość gdzieś 2 tysiące lat temu. Dlaczego? Bo to było #!$%@?
  • Odpowiedz
@Niedobry:
1. Które konkretnie informacje są manipulacją?
2. Ja chetnie pogadałbym o wcześniejszym okresie, dlatego pytałem o masakry i wywłaszczenia. Pogadajmy o tym, ok?

Ja też kiedyś nie wiedziałem o tym co się tam działo. Ale tylko krowa nie zmienia zdania
  • Odpowiedz
@TeBerry: xdddddd ale to że indianje byli tam.pierwsi setki lat temu to już cie obchodzi. Trzymajcie mnie xddd. Izrael ma takie samo prawo istnienia jak wszystkie inne kraje, które powstały po ww2. Arabowie od początku robili koło pióra i się doigrali, proste jak konstrukcja cepa.
  • Odpowiedz
@Marysiabaton: No tak samo jak Palestyńczycy byli tam piersi. Nie obchodzi mnie to, że żydzi tam byli 2-3 tysiące lat temu z prostego faktu, że to było zdarzenie, które już się dawno zakończyło, a wszyscy którzy są temu winni już dawno nie żyją. Natomiast to, co się aktualnie na Palestynie jest ciągiem zdarzeń, który zaczyna się na początku dwudziestego wieku, a konkretnie masową migracją żydów z Europy do Brytyjskiej Palestyny.
  • Odpowiedz
  • 0
@Marysiabaton XD, po prostu nie wiedziałem że rozmawiam z damskim odpowiednikiem przegrywa. Mówimy do siebie z dwóch różnych drzew egzystencjalnych i się na darmo produkowałem.
  • Odpowiedz
@Korax: podobno damski przegryw nie istnieje( ͡° ͜ʖ ͡°) ale najbardziej przegrywa tu rigcz, bo znów nawet nie chcesz się pokusić o uzasadnienie swoich inwektyw, tylko prymitywnie wyzywasz. Ale może jeszcze mnie zaskoczysz, no podaj jakiś argument a) przeculiw antynatalizmowi b) definicja damskiego przegrywa, zobaczymy czy siw zgadza( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Marysiabaton XD. Z antynatalistami nie należy dyskutować tylko się z nich śmiać (jak z konfiarzy albo płaskoziemców). A ośmieszać ty się zaczęłaś sama określając jako antynatalistka. Wybacz ale poważna rozmowa z tobą nie jest możliwa.
  • Odpowiedz
@Korax: czyli nie doczekam się ani jednego argumentu przeciw antynatalizmowi? Ani jednego, malutkiego? Czyżbyś żadnego nie posiadał poza "reere, jak to tak"? Nie wiemz ale się domyślam :) No ale nadal zachęcam, chociaż jeden, jedno krotkoe zdanie, aż tyle czasu ci to nie powinno zabrac. A za definicje damskiego przegrywa bylabym szczerze wdzieczna
  • Odpowiedz
@Korax: No cóż, z jednej strony rozczarowanie miałkością twojej postawy, z drugiej jak zawsze potwierdzenie faktu, że przeciw antynatalizmowi nie ma argumentów poza uporem gidnym religijnego fanatyka w stylu "nie bo nie". I rest my case
  • Odpowiedz