Wpis z mikrobloga

Pooglądałem "Moving" i nawet przyjemna dramka. Postacie są bardzo ciekawe (szczególnie te drugoplanowe) i poznawanie ich historii jest wciągające. Podobały mi się motywy muzyczne i główna fabuła, bardzo mocno pokazane więzi rodzinne i jak wpływają na ich członków. Podejrzewam, że jest tu bardzo dużo naleciałości kultury koreańskiej związanej właśnie z tym tematen. Jest dużo plusów więc co by nie wymieniać wszystkiego lepiej wymienić kilka minusów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na pewno są duże plot hole - mam wrażenie, że dużo zostało pominięte/wtrącone na szybko i dane niektórym wątkom 5 minut, aby tylko je przedstawić.
Na pewno można się przyczepić do głównego bohatera (syn dwójki geniuszy jest taki troche upo? cmon...), nie wspominając o jego inteligencji czuć od niego vibe 'mocy przyjaźni'. No i jest upierdliwy momentami.
Dla mnie dużym minusem jest końcówka. Brakuje mi rozwinięcia końcowych wątków a nie tylko pokazanie co, kto i gdzie. Szczególnie wątek głównej pary bohaterów - dlaczego zerwali ze sobą kontakt?
Minusy to raczej pierdółki, których można często nawet nie zauważyć, ale wydaje mi się że aż tak nie przeszkadzają.
Patrząc na scenę po napisach mam nadzieję że powstanie drugi sezon i zostanie wszystko dokładnie podokańczane a wszystkie wątki zepną się w jedno.
Ode mnie polecajka
#kdrama #seriale #moving
tomeczek - Pooglądałem "Moving" i nawet przyjemna dramka. Postacie są bardzo ciekawe ...

źródło: MV5BN2IxOGQ1OGQtODNmMy00ZDJkLTg3ZTQtOTY4YTJjMjFjZTMzXkEyXkFqcGdeQXVyMTEzMTI1Mjk3._V1_

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tomeczek: Tak, cdrama. Ja byłem sceptyczny po opisie no bo wsiadają do autobusu, wybucha bomba i giną.
Za chwilę znowu wsiadają i to samo :D
No ale jednak nie.
Całkiem fajnie się ogląda.
  • Odpowiedz