Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam problem z żoną i sąsiadami. Otóż żona ciągle wychwala naszego sąsiada - adwokata Marka. Non stop słyszę że jest mądry, zaradny, przystojny, ma prestiżowy zawód a ja dla odmiany w oczach żony jako budowlaniec jestem nieudacznikiem mimo że wbrew pozorom podobnie zarabiamy a nawet pewnie ja trochę więcej. Żona nie wie jednak o jednym i zastanawiam się czy jej powiedzieć. Kiedyś naprawiałem u Marka podejście pod pralkę w łazience w ramach sąsiedzkiej pomocy i wylądowałem wtedy z jego żoną w łóżku. Uprawialiśmy seks dwa razy i za każdym piszczała z rozkoszy. Boję się, że jak żona się o tym dowie to będzie chciała mnie zostawić ale z drugiej strony być może zaczęłaby mnie uważać za atrakcyjniejszego chłopa gdyby się dowiedziała że żona Marka pozwoliła mi się spuszczać w siebie bez gumy. A dodam jeszcze że oni nie mają dzieci mimo tego że są po czterdziestc, więc nie zdziwiłbym się jeśli Markowi nie pozwala bez prezerwatywy #seks #zwiazek



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 10
  • Odpowiedz
Boję się, że jak żona się o tym dowie to będzie chciała mnie zostawić


@mirko_anonim: myslalem, ze bedziesz sie bal, ze zona tez bedzie chciala piszczec z radosci i sei zacznie harowa

więc nie zdziwiłbym się jeśli Markowi nie pozwala bez prezerwatywy


@mirko_anonim: ta albo jest bezplodna / nie chce dzieci
  • Odpowiedz