Wpis z mikrobloga

Dlaczego w kontekście plebiscytu ZP marginalizowana jest rola piłkarzy Bayeru Leverkusen? Na ten moment: Mistrz Niemiec, Finalista LE, Finalista Puchary Niemiec. Niepokonani od 49 spotkań. Nawet Xabi Alonso obok Carlo Ancelottiego powinien być pretendentem do nagrody Trenera Roku i ja dałbym ją Hiszpanowi, bo mając taki skład wykręcić taki wynik to trzeba znać się na robocie. #mecz #pilkanozna
  • 8
  • Odpowiedz
@iksboks: Po pierwsze - Bundesliga to liga farmerów. Po drugie Bundesliga jest za mało popularna u Arabów i Chińczyków a złota pika to jest plebiscyt popularności gdzie głosują jakieś randomy z azji czy afryki którzy myślą, że Messi nadal jest najlepszym piłkarzem na świecie.
  • Odpowiedz
nagrody Trenera Roku


@iksboks: I pewnie ją dostanie Alonso, jeśli wygra LE.

Dlaczego w kontekście plebiscytu ZP marginalizowana jest rola piłkarzy Bayeru Leverkusen?


@iksboks: Nie wiem, czy marginalizowana. Wirtz, może Grimaldo i Frimpong będą wysoko. Tylko siłą Leverkusen jest przede wszystkim zespół i w indywidualnych statystykach oni aż tak może nie błyszczą. Choć obaj wahadłowi mają wybitne liczby jak na swoją pozycję.
  • Odpowiedz
@iksboks: Bo od wielu lat ZP to plebiscyt lizania się po fiutach i nie ma już nic wspólnego z rzeczywistością. Zeszłoroczna nagroda dla Messiego jest tego najlepszym przykładem.
  • Odpowiedz