Wpis z mikrobloga

Ale tak szczerze, to jestem zawiedziony organizacją tegorocznej eurowizji. Po Szwecji miałem większe oczekiwania. Interval acty bez polotu, oprócz tego z musicalem. Prowadzące jakieś takie bez życia, ta w żółtym to jakby była od niechcenia. Nie umywa się do tego klimatu z 2016. Mam nadzieję, że finał będzie lepszy, czekam na flag parade.

#eurowizja
Avmatrac - Ale tak szczerze, to jestem zawiedziony organizacją tegorocznej eurowizji....

źródło: comment_16525602506cR3hAAbCfjWrdbCs2QWhr

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • 0
Może specjalnie jest słabo, żeby Szwecja już nie wygrała i nie organizowała Eurowizji, bo im się już nie chce? xD
  • Odpowiedz
@Avmatrac: szwedzka tv już w 2016 była na granicy bankructwa przez organizację eurowizjii, wiec nic dziwnego, że w gruncie rzeczy lubia wygrywac, ale niezbyt chce im sie to potem organizować ;P - zwłaszcza, że wiekszosć kasy poszła na ochronę z wiadomych wzgledów.
  • Odpowiedz
  • 1
@Avmatrac w tym roku (a w zasadzie w tamtym roku) im zależało, bo 50-lecie Abby (stąd wysłanie Loreen), ale jednocześnie tegoroczna organizacja na niskim poziomie, by już w najbliższej przyszłości konkursu nie hostować ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@rakastankielia dotychczas tak było, że ludzie głosowali na Szwecję, która nieważne jakie gówno wystawiła, byle by tylko Eurowizja odbyła się w Szwecji i by był Mans i Petra, stąd te jej wysokie miejsca. Może od tego roku i od tej organizacji coś się zmieni ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz