Wpis z mikrobloga

  • 414
@Amatorro: Ten na zdjęciu to prezydent Serbii, który jak był u Trumpa to podpisał kilka umów razem z nim. Uznał, że to pewnie jakieś nic nie warte gówno, ale jak Trump zaczął mówić o tym, że dziękuję za przeniesienie ambasady do Jerozolimy i uznania jej za część Izraela to zaczął nerwowo przeglądać strony i wtedy ogarnął, co #!$%@?ł xd
Oglądaj od 1:57
yourgrandma - @Amatorro: Ten na zdjęciu to prezydent Serbii, który jak był u Trumpa t...
  • Odpowiedz
@peter_pan To caryca kręciła nim, nie on z carycą. Mimo wszystko gdzieś mi świta jakaś plotka, że carycą go przyłapała z chłopem dlatego później był łatwym celem manipulacji.
O Warneńczyku pamiętam.
  • Odpowiedz
Z polskich królów to Władysław III Warneńczyk był prawdopodobnie homoseksualny


@peter_pan: No i nie zapominajmy o tęczowym Henryku Walezym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PS. tak, wiem - nie był polskim królem, tylko królem Polski, drobna różnica ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 3
@yourgrandma to #!$%@? prezydent którego pierwszy raz na oczy widzę i słyszę o onim przy Trumpie na siedząco podpisuje a (partner strategiczny Duduś) na klęczkach?
  • Odpowiedz
@Kexu

@yourgrandma: a to oni wcześniej nie dostają kopii tej umowy, aby przeczytać na spokojnie?


W przypadku czołgów K2 Polacy mieli do podpisania uzgodniona juz umowe( już nie pamiętam co tam było), a koreance zmienili kilka słów co w efekcie dało spore zmiany sensu całej umowy. Chyba w ostatniej chwili ktoś się tropnął , że coś tu jest nie halo.
Pot mi różowa tłumaczyła ( interesuje się Koreą), że to nie
  • Odpowiedz