Wpis z mikrobloga

@Ravd: Ale wy wiecie, że to jest ochrona przed debilami co palcem robią dziurkę w tym "papierku", co jest przyklejony do krawędzi słoika pod zakrętką?
  • Odpowiedz
zrobic Brexit, niszczyc lokalny przemysl, pompowac kryzys mieszkaniowy, nie posiadac lidera i planu na kolejne 10-20 lat, tworzyc coraz wieszka przepasc miedzy bogatymi a biednymi, tworzyc coraz wieksza ilosc tych biednych, nakrecic inflacje, byc supermarketami i podkrecic ceny jeszcze mocniej (greedflation) - na koniec dziwic sie, ze ludzie coraz czesciej kradna!


@DrGreen_2: chyba zapomniałeś o czynniku G i czynniku N.
Czarnasuszarka - > zrobic Brexit, niszczyc lokalny przemysl, pompowac kryzys mieszkan...
  • Odpowiedz
@Ravd: dzisiaj bylem w auchan, czesc past do zebow byla w podobnych pudelkach, a na kawie byly klipsy takie jak sie na ubrania w sklepach zaklada xD
  • Odpowiedz
@Ravd: ta, jakby u nasz wszystkeigo nie potrafili operdolic tagami antykradziezowymi. I to nie ubrania/buty/alko tylko na #!$%@? spozywce.
  • Odpowiedz
@DrGreen_2: około 80% każdego społeczeństwa to takie bezmózgi, że byś się zdziwił. My w sumie też, w sensie wśród tych 20% powiedzmy, że 5-10% to takie "trochę półgłówki", np. ja, ale umiejące liczyć kasę / potrafiący ogarnąć, jak żyć na poziomie, jak poprawić swój byt, jakie decyzje podejmować i jakich NIE podejmować. Tak czy siak, pomyśl jak głupi jest przeciętny człowiek, a potem podziel jego iq przez kilka - wyjdzie ci
  • Odpowiedz
@DrGreen_2: oczywiście że sam bym nie kupił mleka dla dziecka od typa pod sklepem. Mieszkam w biednym rejonie (sławne south Yorkshire) gdzie co drugi mieszkaniec wygląda jak zombie i żyje z zasiłków, szczególnie na mojej wiosce. Postów na marketplace widziałem wiele gdzie sprzedający próbowali się pozbyć mleka w proszku, pampersów itp. Często produkty są różnych firm. Więc sprzedanie takiego towaru w dzisiejszych czasach jest mega łatwe. Alkoholu tak łatwo przez neta
  • Odpowiedz