Wpis z mikrobloga

Mam dla Państwa fraszkę mojego autorstwa:


na tapczanie siedzi mentzen

nic nie robi cały dzień w sejmie

a debile z konfy i tak na niego głosują


@dozerman230: dzieło, rzec można, wybitne, ponadczasowe, celnie opisujące otaczającą nas rzeczywistość, będące autorstwa człowieka który nie bał się krzyknąć tam gdzie inni bali się choćby pomyśleć, a ból dupy koniarzy jest wisienką na torcie, którą możemy skosztować czytając komentarz pod nim
  • Odpowiedz
  • 0
@mocarny_knur:

- Ja nie miałem z tym nic wspólnego - powiedział Sławomir Mentzen, komentując błędy, które pojawiły się w projektach ustaw przedstawionych przez Konfederację. - Miało być dobrze, a wyszło zabawnie - podsumował polityk. Wcześniej jednak sam mówił o zapowiadanych projektach jako o teście dla nowej koalicji rządowej. "Zobaczymy, ile warte są obietnice" - pisał w swoich mediach społecznościowych.


masz rację, niech on się już lepiej niczym nie zajmuje bo znowu
  • Odpowiedz
@dozerman230 no to wiadomo, memcen nieudacznik i len jest to już wiemy, głupiego biznesu nawet prowadzi cap nie potrafi.
Ale eksperci z koalicji na bank mają coś w zanadrzu, oczywiście nie że 100 konkretów bo to też takie jajca były, ale coś tam jest nie? Obok długo wyczekiwanych bk0% i babciowego? Oswiec mnie proszę
  • Odpowiedz
na tapczanie siedzi mentzen

nic nie robi cały dzień w sejmie

a debile z konfy i tak na niego głosują

@dozerman230: A ja wymyśliłem fraszkę o tobie:
na Wykopie siedzi dozerman230
nic nie robi cały dzień tylko spamuje propagandą przeciwko Konfederacji
a debile z neuropy i tak jego plusują
  • Odpowiedz