Wpis z mikrobloga

Wszyscy dobrze wiemy, że Odyn funkcjonuje na prozacu i licie. Korsir to już zaburzenia dwubiegunowe i epizody mitomanii. Yanek z lidera największego pod względem obrotu Decathlonu w Polsce zaczął srać pod siebie w kurierskim busie i wmawia ludziom, że 5 zawleczek i 20 eurocentów to super dniówka. Łukasz (zwrot na skarb) totalny zjazd psychiczny, depresja i wyeliminowanie społeczne.

Pytanko. Czy wy nie planujecie jakiegoś zbiorowego pozwu przeciwko firmom produkującym detektory? Przecież ewidentnie od tych cewek macie styki popalone we łbach.

#odyn #korsir #yanek #zwrotnaskarb
  • 31
  • Odpowiedz
@disinherited: to jest ta ich WOLNOŚĆ której wszyscy im zazdroszczą.
Sranie do nocnika, nie mycie się, jedzenie puszek albo znalezionych bulionów na plaży. Cudowna definicja wolności.
Wolność to może ten MerciCampervan ma ale na pewno nie ci wspomniani partacze + jeszcze stary Odyn w koniowozie.
  • Odpowiedz
@dddobranoc: Też uważam, że te nieodwracalne zmiany w umyśle zachodzą mniej więcej przy "zasmakowaniu wolności busa". Trochę jak z zakładaniem firmy, 50% osób w tym momencie traci głowe.
  • Odpowiedz
Sranie do nocnika, nie mycie się, jedzenie puszek albo znalezionych bulionów na plaży. Cudowna definicja wolności.


@dddobranoc: ze słownika pwn jedną z definicji wolności jest możliwość podejmowania decyzji zgodnie z własną wolą, więc do czasu aż im pasuje to co robią i czy tobie lub mnie to pasuje czy nie, i jakie masz co do tego zdanie - to tak.. to jest wolność
  • Odpowiedz
  • 0
@ryjek201 czegoś w tej definicji nie rozumiesz? - jeśli blaszane puszki są wyborem to jak można nazwać to więzieniem? podobnie z YouTube i państwem.
  • Odpowiedz
@Emill: mam wrażenie że próbujesz na siłę dopasować jakąś definicje wziętą z brzegu słownika do swoich bzdurnych teorii. I na dodatek masz problem bo czytasz ale nie rozumiesz. Czy wolnością jest obowiązek opublikowania filmu o kamerach monitoringu bo inaczej nie dostałoby się ich za darmo bo wiąże cię współpraca? Czy wtedy publikujesz takie treści z własnej woli? Czy jeśli mówisz otwarcie że kanał nie jest o poszukiwaniach i podróżowaniu ale
  • Odpowiedz
@ryjek201: #!$%@?łeś taką ścianę tekstu że nie wiem czy chce mi się to czytać.. eh.. no dobra...

Czy wolnością jest obowiązek opublikowania filmu o kamerach monitoringu bo inaczej nie dostałoby się ich za darmo bo wiąże cię współpraca?

ty masz serio jakieś zaburzenia w postrzeganiu prostych rzeczy.. wytłumaczę ci to na prostym przykładzie..

1. Przychodzi do ciebie firma i mówi, że zrobisz X i Y, a w zamian
  • Odpowiedz
@ryjek201: jakkolwiek szanuję mercicampervan to jego kanał ma niewiele wspólnego z vanlife.. vanlife jak sama nazwa mówi, to życie w vanie, a nie posiadanie vana i weekendowe czy kilkudniowe wypady w różne miejsca..
a czy ktoś robi do tego filmy na youtube czy nie to nie ma to nic do rzeczy.
  • Odpowiedz