Wpis z mikrobloga

Wszyscy dobrze wiemy, że Odyn funkcjonuje na prozacu i licie. Korsir to już zaburzenia dwubiegunowe i epizody mitomanii. Yanek z lidera największego pod względem obrotu Decathlonu w Polsce zaczął srać pod siebie w kurierskim busie i wmawia ludziom, że 5 zawleczek i 20 eurocentów to super dniówka. Łukasz (zwrot na skarb) totalny zjazd psychiczny, depresja i wyeliminowanie społeczne.

Pytanko. Czy wy nie planujecie jakiegoś zbiorowego pozwu przeciwko firmom produkującym detektory? Przecież ewidentnie od tych cewek macie styki popalone we łbach.

#odyn #korsir #yanek #zwrotnaskarb
  • 31
  • Odpowiedz
@ryjek201: wiesz co, daj sobie już siana... przez kilka ostatnich odcinków to robota w garażu i nie wyłapałem ani razu aby użył takiego lub podobnego słowa, nawet podobnego kontekstu nie wyłapałem, więc chyba się nie urwałem.. i po raz kolejny - to trzeba być vanlife żeby sklep robić? i w drugą stronę - zakładanie sklepu ma promować vanlife?
daj już sobie spokój i nie pisz nic więcej.
  • Odpowiedz
@Emill: haha nie zamierzam więcej dyskutować z takim dzbanem, który nawet nie rozumie co ogląda. Cóż coraz mniej rodaków ma problem z odbiorem i rozumieniem rzeczywistości. Jesteś tego wzorcowym przykładem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@ryjek201 no i dobrze, mi również szkoda strzępić klawiatury na dzieciaka przekonanego o swojej zajebistości co wszystkie rozumy pozjadał a w rzeczywistości w dupie był i gówno widział..
  • Odpowiedz
@ryjek201: szkoda, że z siebie nie masz :)
1. tworzysz własne wykrzywione definicje słów,
2. doszukujesz się czegoś czego nie ma,
3. jak ktoś ma inne zdanie, to wyjeżdżasz, że "rodacy mają problem z odbiorem..",
4. zwrot frazeologiczny traktujesz dosłownie i wyjeżdżasz ze swoimi wycieczkami,
5. mówisz jedno i robisz drugie, żadnej konsekwencji...

i mówisz, że masz ubaw śmiejąc się sam do siebie :D
ty się qwa na leczenie jakieś nadajesz,
  • Odpowiedz
@Emill:
1. Stwierdził to profesor miodek vel przegryw. No w sumie wszystko tłumaczy to twoje zacięcie humanistyczne. Wracaj do podawania kanapek w macu a nie głosisz tutaj te swoje kocopoły.
2. Doszukuję się czegoś, czego nie ma? Och, przepraszam, że moje rozwinięte zdolności detektywistyczne przerażają cię tak bardzo! Ale nie martw się, może kiedyś nauczę się sztuki ignorowania rzeczywistości tak dobrze jak ty! W końcu, kto potrzebuje faktów, gdy można po
  • Odpowiedz
  • 0
@ryjek201 zacznę od końca..
Nazywając mnie "matołem", gardząc pracownikami McDonalda i praca jaką wykonują, wystawiasz sobie sobie świadectwo a nie mi, a mnie to nie rusza ( ͡º ͜ʖ͡º)
Nie pierwszy i nie ostatni dzieciak z przyrostem ego.

Co do reszty nie chce mi się komentować. Sam nie masz faktów, snujesz jakieś domysły i uważasz się że akurat twoje teorie są najtwojsze i jedyne prawdziwe.
Serio, szkoda
  • Odpowiedz
@Emill:

Nazywając mnie "matołem", gardząc pracownikami McDonalda i praca jaką wykonują, wystawiasz sobie sobie świadectwo a nie mi, a mnie to nie rusza ( ͡º ͜ʖ͡º)

Nie pierwszy i nie ostatni dzieciak z przyrostem ego.


jw pkt 3.

To posnuje teraz domysły na twój temat:
- chłop ledwo co po 40, słabe zarobki, skoro po 11 dupolatach w banku, nie dostał kredytu i siedzi dalej kątem
  • Odpowiedz