Wpis z mikrobloga

Ktoś pytał o co chodzi z Ubeckimi Metodami Trolli Deweloperskich na wykopie, wobec stałych bywalców tego tagu typu Mickpl czy Affairz

Już tłumacze.

Karaluchy z branży nieruchomości nie mają żadnego kręgosłupa moralnego

W czasie Covid, pomagałem mojemu landlordowi szukać klientów na jego pozostałe mieszkania. Wychodziłem z założenia, że lepiej dać parę stów rabatu niż czekac kolejny miesiąć z wyższym czynszem i dalej nie mieć pewności, że się wynajmie.
Jak właściciel naciskał to cene obniżyłem nawet do 2250 ( z poczatkowych 3 tys choć finalnie poszło za 2400) za ładne nowe 2 pokojowe mieszkanie w default city ( oczywiście media i parking płatne dodatkowo)
Tym hienom sie to w głowie nie mieściło, że można uczciwie podejść i wabić klienta zniżkami a nie manipulacjami i nawijaniem makaronu.

Czym to skutkowało? Grożby mailowe. Groźby przez SMS. Ostrzeżenia bym lepiej poprawiłcenę. Próbu wyłudzenia adresu. Głuche telefonu. Umawianie się na spotkania na których nikt się nie pojawiał i bym musiał wozić doope w te i we wte. Niestety kapnałem się po 1 przewiezieniu doopy więc potem potwierdzałem wszystkie spotkania na 1h przed i często już nikt nie odbierał albo w ogóle wyłączony telefon ;-)

Notorycznie byłem zasypywany telefonami z fałszywymi ofertami kupna czy posiadania potencjalnego najemcy byle tylko wyłudzić umowe na wyłączność.

Tym karaluchom po prostu się wydaje, że wystraszą i zniechęcą prawilnych mireczków od obywatelskiej postawy swoimi agresywnymi wysrywami.
Mają wścieklizne macicy na myśl o dopłatach do deweloperów, licząc na turbo wolumeny sprzedaży na sterydach.

Zdjęcie poglądowe

#nieruchomosci #kredythipoteczny #wynajem
wuwuzela1 - Ktoś pytał o co chodzi z Ubeckimi Metodami Trolli Deweloperskich na wykop...

źródło: kleszcze-czy-jest-sie-czego-bac-i-jak-sie-przed-nimi-uchronic

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • 6
@wuwuzela1

Nie ma zawodu, który szanuje mniej niż agentów nieruchomości. Kurvy są nad nimi o 2 levele wyżej. Politycy na tym samym poziomie.
  • Odpowiedz