Wpis z mikrobloga

@Wygryw_z_wyboru: wszystko zależy od jakości takiego mechanizmu. W niektórych butelkach rzeczywiście jest to zrobione bardzo wygodnie i jest git, a w innych albo ci korek w mordę odbija, albo w gwint nie chce wejść itp. Wolałem jednak zwykłe zakrętki.
  • Odpowiedz
najlepiej to zrobila jakas francuska firma -jak juz musi to byc na stale, to po prostu #!$%@? czesc z zakrecaniem/ odkrecaniem i juz


@Przyjaciel_Rodziny: tragedia to jest. Korek trzyma się jedynie na dobre słowo, wystarczy lekko szturchnąć mając butelkę w plecaku np. i się otwiera. Przerabiałem to na Maderze.
  • Odpowiedz
Mi np. to rozwiązanie odpowiada, szczególnie w wodzie żywiec. Jadąc samochodem, jedną ręką odkręcam, korek odegnę i łatwo zakręcę :D


@slander86: to samo można zrobić dwoma rękoma więc nie wiem w czym problem.
  • Odpowiedz
@kinkykylie

@Wygryw_z_wyboru: wszystko zależy od jakości takiego mechanizmu. W niektórych butelkach rzeczywiście jest to zrobione bardzo wygodnie i jest git, a w innych albo ci korek w mordę odbija, albo w gwint nie chce wejść itp. Wolałem jednak zwykłe zakrętki.


Dokładnie, w coca-coli albo Pepsi korek nie chce się wkręcić prawidłowo na gwint, już raz zalałem podłogę, w środku nocy obudziłem się napic, nie bylem za cholerę w stanie zakręcić tego
  • Odpowiedz