Wpis z mikrobloga

Co jak co ale jednak chyba staszek wysunął sie na prowadzenie wśród tagowego lateksiarstwa, farara czy gieniek szybko morde pozamykali po ujawnieniu ich a ten prze w zaparte, byś się chłopie wziął za robote jakąś na tej emeryturce to byś żył jak pan, no ale wiadomo trzeba jechać po olgierdano, czy okuratnych tagowiczach, może z następnym postem się uda, bo co ci innego zostało. #kononowicz #patostreamy
  • 60
  • Odpowiedz
@WulkanizatorOponMozgowych: wszystkiego sie dowiemy wszyscy, tutaj na tagu :) niech ci bedzie, pracuje w biedronce XD wierz w co chcesz, zostales dzisiaj zezlomowany. Czekam na zaswiadczenie ze masz 200k i robimy to Stasiu.

Nie chcialbys, zeby magazynier z biedronki okazal sie bogatszym od ciebie co XD?
  • Odpowiedz
@WulkanizatorOponMozgowych: nie tobie decydowac kto sie osmiesza :) mysle, ze reszta osob widzi to inaczej niz ty :) nie pije alkoholu, pisalem ci to juz. Skads musisz brac te projekcie, wiec tym bardziej jestem w stanie uwierzyc w czesc o byciu alkusem w poscie Olgierdano :D

Panie madry inaczej, zostales podany jak serbski schab na patelni dzisiaj i jutro jak na chlodno to przeczytasz to zrozumiesz jak pieknie dales sie zrenderowac
  • Odpowiedz
@WulkanizatorOponMozgowych: jak to sa farmazony, to idziemy do notariusza. Ja ci place 200k jak nie jestes strazakiem, ty mi placisz 200k jak nie jestem Mgr Prawa XD

Dawaj zrob jakiegos fikołka, bo wiem ze na to nie pojdziesz bo:
1. Nie masz 200k
2. Jestes strazakiem na emeryturze (do tego notabene alkusem)
3. Jestem Magistrem prawa i w kazdej chwili moge to udowodnic

To jak panie strazak?
  • Odpowiedz
@WulkanizatorOponMozgowych: czyli kolejny fikolek XD skonczylem z toba na dobre, do wora małpo.

A twoje dane poleca tutaj, za darmo. Twoja piekna buzia i adres, wszystkow swoim czasie :)

Szkoda, ze wtedy skasujesz konto i pojdziesz w zapomnienie jak reszta bobolakow.

Zostaniesz zapamietany jako ten najbardziej "udany" XD
  • Odpowiedz
@WulkanizatorOponMozgowych: Honorowo sugerowałeś chłopu zawodówkę, brak prawa jazdy i kultury. Okazuje się też że honorowo atakowałeś tym że chleje pod sklepem (gdzie wyżej pisałeś że czegoś takiego w ogóle nie było). Honorowo pisałeś o jakimś kodeksie, po czym podbiłeś stawkę do 200k. Jak się okazało że i na to może @Head_Shoulders pójść, to rakiem wycofka, powrót do wyzwisk i podważanie kwitu mimo że masz na stole opcję sprawdzenia. Potem jak już
  • Odpowiedz
@cl-sr: Zostawmy goscia, mysle, ze jutro wstanie, zobaczy jakie fikolki tutaj porobil i zrozumie jak to wyglada i byc moze pierwszy raz zachowa sie "honorowo" jak to lubi bardzo powtarzac i usunie konto :) Zostal podany jak serbski schab, wszystko co mi bylo potrzebne, zostalo tutaj napisane i dostarczone. Takze "case closed" i do nastepnego :D
  • Odpowiedz
@WulkanizatorOponMozgowych: nie ze mną sobie to załatwiaj. Ja się w dyskusji o twoich danych nie wypowiadałem i nie wypowiadam, to nie mój temat. Ja oceniam z boku całą tę dyskusję, którą na własne życzenie sobie naważyłeś. Trzeba z siebie nie było robić fifarafa pana na poziomie, co to wszystkich ocenia z góry i ma mandat na mówienie o moralności czy honorze. Wtedy mirasom z tagu by to dyndało.

Co do tego
  • Odpowiedz