Wpis z mikrobloga

Uwaga, zwrotnaskarb już nie będzie pisał na tym portalu. Obraził się bo ma za ciemny klosz na tylnej lampie. Twierdzi, że widać jak świeci żarówka, jedynie jak przyświeci słońce na lampę to nie widać. Musi jeździć tylko w nocy i na południe.
Akurat idzie lato więc przez tę lampę zmienia busa, żeby mógł też jeździć w dzień i na północ.
#zwrotnaskarb
#yanek
  • 10
  • Odpowiedz
  • 7
@lukies2221: może mu klepnął tym bardziej, że ma blachę. Chodzi o to, że przyznałby, że faktycznie tego w słońcu nie widać a są to światła do jazdy dziennej, po to, żeby było widać obrys auta ale nie, on będzie pajacował jak Yanolini. Temat głupi i nie istotny ale przez to jego wypieranie, zrobiła się mała gówno burza dosłownie i się obraził :)
  • Odpowiedz
@CybantZPasji: Nic dziwnego, mega niestabilny koleś z problemami psychicznymi. Wykop był super gdy pękła szybką w kamerce i była okazja dostać za darmo nową. Za insynuację o sraniu w krzakach grozi sądem, a za krytykę busa obraża się jak dziecko.
  • Odpowiedz
@CybantZPasji: Ale on #!$%@?. Po pierwsze zdjęcie zostało zrobione w POCHMURNY dzień, nie widać cienia rzucanego przez auto a poza tym zobaczcie na niebo. Nie świeci i #!$%@?. Bardzo żałuję, że robiłem foto a nie filmik bo tak samo bym udowodnił, że nie włączył kierunkowskazu.
No a creme de la creme to jest foto wrzucone przez niego wieczorem, gdzie widać, że jeszcze ma spaloną jedną żarówkę do oświetlenia rejestracji xD
Zwrot
dddobranoc - @CybantZPasji:  Ale on #!$%@?. Po pierwsze zdjęcie zostało zrobione w PO...

źródło: Zrzut ekranu 2024-05-8 o 22.52.56

Pobierz
  • Odpowiedz
ciekawe kiedy zacznie na swoich live'ach psioczyć na wykop i zbierać brygadę podobnych jemu odklejeńców do walki z wykopkowym systemem - bo to, że jak już trafi na Kanał Zero obsmaruje nam dupę mamy jak w banku
  • Odpowiedz