Wpis z mikrobloga

Mirki, temat meblowy. Gdzie w w Krakowie prócz sieciówek typu Ikea, Black Red White itd. można znaleźć jakieś fajne narożniki? Super, gdyby można podejrzeć na stronie, co jest w ofercie i na miejscu sprawdzić.

#krakow #meble #naroznik
  • 16
  • Odpowiedz
  • 0
@francoisinho Nie tak łatwo, kiedy człowiek nie jest pewien, czego chce, bo to akurat dla mojej mami. Poza tym nie każdy stolarz zajmuje się też takimi tematami, co nie @marcel_pijak ;) Polecam w ogóle bardzo tego mireczka.

@UlanaGraszka Właśnie rozchodzi się o coś lepszego, co byłoby na lata. Ikea to straszna #!$%@? pod względem kanap i im podobnych.

@goferek Podpowiesz, co to, gdzie to?
  • Odpowiedz
W Agacie możesz znaleźć sporo kanap do obejrzenia. Mnie się udało kupić taką, z której jestem zadowolonw. Te z Ikei mi totalnie nie siadły, bo wolę kanapy, które mają sprężyny a nie te koszmarne poduchy jako siedzisko (oczywiście co kto lubi)
  • Odpowiedz
@pieczarrra: Tak jest :) Tak jak informatycy jako szeroka grupa dzielą się na np programistów czy adminów, tak i meblarze dzielą się na tych co robią tylko w drewnie, tylko w płycie, albo tylko meble tapicerowane. I zazwyczaj jedna grupa nie robi drugiej (są oczywiście wyjątki, zwłaszcza w rejonach meblowych jak Kalwaria czy Radomsko, że całe rodziny dzielą różne podgatunki tej branży).
  • Odpowiedz
Mirki, temat meblowy. Gdzie w w Krakowie prócz sieciówek typu Ikea, Black Red White itd. można znaleźć jakieś fajne narożniki? Super, gdyby można podejrzeć na stronie, co jest w ofercie i na miejscu sprawdzić.


@pieczarrra: w Witku w Modlniczce masz gigantyczny wybór mebli różnych producentów. Nie wiem czy nadal są dwa - jeden bardziej wypasiony jeszcze przed zjazdem na obwodnicę, ale był też drugi w samym Zabierzowie i miał taką
  • Odpowiedz
@pieczarrra: nie prościej iść do stolarza?


@francoisinho: xD i zapłacić 4-5 razy więcej za mebel w ciemno? Fajny pomysł. Równie dobrze można pójść do Klera, tam przynajmniej obejrzysz sobie przed zakupem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@enron: nigdy nie kupowałeś mebli od stolarza prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Robiłem wycenę w BRW i stolarz zrobił niemal dwa razy taniej na lepszych komponentach (Blum) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz