Wpis z mikrobloga

2024 rok, więc i porównywarki OC popsuli i nie da się łatwo wygenerować listy, bo albo każą się weryfikować, albo kalkulacja trwa nieskończoność...

Gdzie kupię najtańsze OC motocykla 125?
PZU mi wyliczyło 316zł - tyle te rzeczy kosztują? Wydaje mi się to trochę drogie, w porównaniu do auta...
#motocykle #ubezpieczenia #motocykle125
  • 17
  • Odpowiedz
@Ranger: 125 zrób u agenta w firmie TUW, TUW ma osobną kategorię na motory do 125ccm i zazwyczaj tam wychodzi najtaniej :)

A większość firm ma do 50 i powyżej 50 :)
  • Odpowiedz
  • 0
@rymcykpymcyk: @AEZAKMI_ dzięki, sprawdzę

u agenta ubezpieczen


@WstretnyOwsik: halo, mamy 2024 rok - chcę najtańsze OC, które wyklikam w minutę i zapłacę blikiem, a nie marnować czas na agentów, którzy będą marnować mój i swój czas na wciskanie mi AC/NNW i ubezpieczenia domu, podróży i bombelka (bo oczywiste, że na motocyklu to długo nie pożyję, a dziecko musi mieć jakiś start w życie)
  • Odpowiedz
Ja akurat też będę przedłużał. Dla kilkuletniego moto 500ccm OC, NNW i Assistance z Compensa zaproponowali mi w rideronline.pl 240zł (vs 230 rok temu). Dla porówniania zalinkowana wyzej Uniqua z kuponem 20% powyżej wyliczyła 304 zł (
  • Odpowiedz
halo, mamy 2024 rok - chcę najtańsze OC, które wyklikam w minutę i zapłacę blikiem, a nie marnować czas na agentów, którzy będą marnować mój i swój czas na wciskanie mi AC/NNW i ubezpieczenia domu, podróży i bombelka (bo oczywiste, że na motocyklu to długo nie pożyję, a dziecko musi mieć jakiś start w życie)


@Ranger: Dokładnie. Jakbyś miał swojego zaufanego agenta to tak by było. Od kilkunastu lat chodzimy do
  • Odpowiedz