Wpis z mikrobloga

Ach jaka to była inba rok temu...Przekupoione głosowanie, "bejba" nie umie śpiewać, petycje, donosy na swoj kraj i ch wie co. W tym roku fajnopolacy i niezależne władze #tvpo wybrały swojego reprezentanta i efekt jest zajebisty xD Tak jak zaorali oglądalność tvp, tak samo połozyli #eurowizja Polska nawet do finału nie sie nie dostała xD Występ live słaby w porownaniu choćby do demo z YT wokalistki praktycznie nie było słychać. Bejba braki wolakne nadrabiała chociaż wyglądem i tancem heh. Z tego miejsca pozdrawiam lemigów z #tvpis którzy tak piszczeli w zeszłym roku o przekupionym głosowaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#eurowizja #tvpiscodzienny #tvpis #tvpo
  • 29
  • Odpowiedz
@amelinowa: wiem wiem że wszędzie trzeba #!$%@?ć politykę, ale tutaj "fajnopolacy" nie mieli nic do gadania, a lunę nam wybrała banda dziennikarzyn radiowych i #!$%@? muzyków, standard ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@uncovered:

wiem wiem że wszędzie trzeba #!$%@?ć politykę, ale tutaj "fajnopolacy" nie mieli nic do gadania,


A w zeszłym roku to nie było #!$%@? polityki do rozrywki? Dlatego właśnie odnosze się do tego w adekwantny sposób co tu było pisane rok temu.
  • Odpowiedz
@amelinowa tvp spadlo bo a) mlodzi nie ogladaja telewizji. Tvp za czasow pis bylo skierowane do starszych i rylo im czapy, paskami grozy i wiecznym igrzyskami teraz tą rolę ma republika. Tam są paski, rycie głów i igrzyska w grilowaniu przez x juz dni #!$%@? posla z koalicji ( i bedzie to jeszcze na grilu przez x dni) ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@xyz_xyz:

tvp spadlo bo a) mlodzi nie ogladaja telewizji. Tvp za czasow pis bylo skierowane do starszych i rylo im czapy,


Ale jakie to ma znaczenie kto odląda? W przypadku TV liczą się zasięgi na podstawie których dokonywana jest wycena reklam więc jesli położyli oglądalnośc to wpływy z reklam mniejsze = mniejszy zarobek spółki.

..A później szybko będą nasyłać kontrole na ludzi czy abonament płacą bo kasa się nie zgadza xD
  • Odpowiedz
@Meserole tak jak spadek o 80% oglądalności Panoramy, bo Kulczycki chciał powrotu do godziny z lat 80-90? ( ͡º ͜ʖ͡º)
A mieli samograj z 18:00 po którym było Va Banque. A teraz mają oglądalność na poziomie rybki Mini Mini
  • Odpowiedz
  • 0
@Meserole:

doskonale wiesz dlaczego oglądalność spadła więc po co zgrywasz idiotę?


Jakie znaczenie ma tutaj przyczyna? Liczą się suche fakty i zasięgi na podstawie których dokonywana jest wycena reklam więc jesli położyli oglądalnośc to wpływy z reklam mniejsze = mniejszy zarobek spółki.

..A później szybko będą nasyłać kontrole na ludzi czy abonament płacą bo kasa się nie zgadza xD

https://www.money.pl/gospodarka/kontrole-w-calej-polsce-pytaja-o-cztery-rzeczy-7022838540015233a.html

  • Odpowiedz
@amelinowa bo tvp przestało być miejscem łesternów i walk gladiatorów które rozpalały umysły osób oglądających ta stację wcześniej, teraz łestern jest grany w republice i tam poszła ta widownia. Powaga tego nie rozumiesz ?
  • Odpowiedz
@amelinowa: marzy ci sie powrót do TVPiS kurskiego, czy się w Brzozowskim zakochałeś, co? #!$%@? tam, że mieliśmy telewizję rodem z Korei Północnej skoro był finał Eurowizji i sie oglądalność zgadzała, co nie deklu?
  • Odpowiedz
  • 0
@matt-pitt:

marzy ci sie powrót do TVPiS kurskiego, czy się w Brzozowskim zakochałeś, co? #!$%@? tam, że mieliśmy telewizję rodem z Korei Północnej skoro się oglądalność zgadzała, co nie deklu?


A może martwi cie jak sie potoczy kariera Zenka?

Odezwał się jeden z zainteresowanych i zabolała cała prawda xD Zaoraliście TVP, zaoraliście eurowizję - taka prawda. Pocałuj mnie w lewy poślad ( ͡° ͜ʖ ͡°)

..W ostatnich
  • Odpowiedz
@amelinowa: #!$%@? mnie obchodzi wynik na eurowizji, jak dla ciebie to wyznacznik kondycji państwa to mamy delikatnie mówiąc inne priorytety ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaoraliście TVP, zaoraliście eurowizję


O #!$%@?... teraz to sie chyba popłaczę - koneser stracił swoje ukochane medium xD
  • Odpowiedz
Idz spać bo jutro na maturę matka Cię nie dobudzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@amelinowa: Jak się nie ma merytorycznych argumentów to nic innego Ci nie pozostaje tylko klepać o maturze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz