Wpis z mikrobloga

  • 1
typowy spadkowicz obłudnik


@WielkiPowrut88: zauważ, że na końcu nienawistnego wyrzygu dodał disclaimer "nie życząc nikomu źle" xDDD

Już się gnoje wtedy nauczyli, żeby trochę dbać o wizerunek, bo ludzie nie lubią nienawistnych, ale prawdziwa natura i tak wylazła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wypopekX: ale miałem fajny awatar, chyba fajniejszy niż obecny nawet ()

fliperzy-rentierzy, a także żyjący ponad stan zalewarowani

niech giną

i dalej podtrzymuję to co jest w tym poście jakby co, nasz system to pieprzona patologia - promuje zachowania nierozsądne i nieodpowiedzialne i jest fundamentalnie zły

a wy deweloperzy musicie tej patologii bronić, bo już bez stymulantów nigdzie dalej nie zajedziemy. i wychodzi taki
  • Odpowiedz
@grek_zorba co jest źle zanalizowane? Stopy poszły w górę, nie przewidziałem tylko, że nasz rząd zrobi WAKACJE KREDYTOWE bo to kraj dla upośledzonych, którzy nie potrafią rozporządzać swoim mieniem w sposób odpowiedzialny i czytać ze zrozumieniem umowy
  • Odpowiedz
  • 6
niech giną


No i potwierdziłeś wszystko co o tobie pisałem. Dosłownie wszystko.

Najbardziej mnie bawi jak ta bezsilność przechodzi w agresję

Zrobiłliście #!$%@? protest na który przyszły głównie miejskie borostwory, więc się ciskasz do mnie, bo cisnę z tego zasłużoną bekę

Tak jakbym to ja wam kazał robić #!$%@? prostest i wystawiać się do kamer na których będziecie wyglądać jak pacany xD

Generalnie widać, że masz problem z odpowiedzialnością za własne życie
  • Odpowiedz
@affairz: no dokładnie - nie przewidziałeś czegoś co miał kluczowe znaczenie dla dalszej sekwencji. Nie przewidziałeś też tego że mimo wakacji kredytowych czyli tego że więcej pieniędzy zostało na rynku, czyli czynnika proinflacyjnego ta inflacja nie wystrzeliła w sposób niekontrolowany i też źle oceniłeś politykę podnoszenia/zmniejszania stóp procentowych jako prowadzącą do niekontrolowanej inflacji co też nie miało miejsca - czyli: źle oceniłeś przyszłą inflację, źle oceniłeś działania NBP, nie przewidziałeś ingerencji
  • Odpowiedz
  • 2
nie przewidziałem tylko, że nasz rząd zrobi WAKACJE KREDYTOWE bo to kraj dla upośledzonych


@affairz: ludzie nieupośledzeni to ci, którzy realistycznie starają się przewidywać rzeczywistość włącznie z tym, że nastąpi jakieś wsparcie kredytobiorców. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ci którzy walą do własnych fantazmatów raczej nie powinni potem mieć potem do nikogo pretensji. Przecież wy z wywieszonym jęzorem rzygaliście na każdego kto sugerował, że tak może być, bo
  • Odpowiedz
@wypopekX jak mylisz zamaszysty styl retoryczny z agresją to masz coś nie tak z głową. ja nie robiłem żadnego protestu, nawet mnie tam nie było w promieniu kilkuset kilometrów, nie wiem czemu piszesz jakbym był tego organizatorem. Nie wiem gdzie widzisz agresję, może wynika to z tego że mnie nie znasz tylko sobie wyobrażasz. Jakby czytanie twojej propagandy wzbudzało we mnie agresję to bym dał na czarnolisto a nie wchodził w pyskówki.
  • Odpowiedz
@Dusk_Forest77: "affairz prawdziwy", "nieporadny cham" XD

dawajcie więcej tych screenów, im bardziej wyrwane z kontekstu tym lepiej

to że z kolegą się zgadzasz to akurat nie dziwi po tym jak wczoraj również szkalowałeś osoby uczestniczące w proteście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wypopekX: jeszcze jedno, bo mam wrażenie, że muszę pewne rzeczy tłumaczyć bardzo dosadnie, bo w przeciwnym razie będą wzięte dosłownie

jak piszę cytat dosłowny "niech giną"

to nie znaczy, że życzę komukolwiek śmierci. niesamowite, nie? ale wy deweloperzy to tylko ten Excel i Excel, po żadną książkę nigdy nie sięgnie i nie rozumie, że ktoś może używać narzędzi retorycznych, wszystko dosłownie chłop czyta

w tym konkretnym przypadku "niech giną" oznaczało życzenie,
affairz - @wypopekX: jeszcze jedno, bo mam wrażenie, że muszę pewne rzeczy tłumaczyć ...

źródło: Firefox_Screenshot_2024-05-07T12-21-40.993Z

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 2
jak piszę cytat dosłowny "niech giną"


to nie znaczy, że życzę komukolwiek śmierci. niesamowite, nie?


@affairz: no i dyskutujesz z własnym chochołem traktując nas jak idiotów

Nikt nie odczytał tego jako tego, że komuś życzysz literalnie śmierci, tylko jako życzenie ludziom kłopotów finansowych, żeby TOBIE było lepiej co jest wystarczająco #!$%@?

Sam tekst "deweloperzy mają marżę na ATH bo ktoś tam kupił sobie porsche" wyklucza cię z jakiejkolwiek normalnej dyskusji

Zdajesz
  • Odpowiedz
Nikt nie odczytał tego jako tego, że komuś życzysz literalnie śmierci, tylko jako życzenie ludziom kłopotów finansowych, żeby TOBIE było lepiej co jest wystarczająco #!$%@?


@wypopekX: nie, nie żeby mnie było lepiej, nie wiem skąd ten wniosek. żeby rynek był zdrowy, żeby rynek był rynkiem a nie gospodarką centralnie sterowaną, co tu trudnego do zrozumienia?

Sam tekst "deweloperzy mają marżę na ATH bo ktoś tam kupił sobie porsche" wyklucza cię z
  • Odpowiedz
  • 1
rynek był zdrowy, żeby rynek był rynkiem a nie gospodarką centralnie sterowaną, co tu trudnego do zrozumienia?


To że jesteś zakłamany do szpiku kości. Trzeba być naprawdę mendą, żeby dążenie do bankructw we własnym interesie nazywać "dążeniem do zdrowego rynku".

Porzygałbym się z obrzydzenia, gdybym nie był już zahartowany, ale dawno nie widziałem równie obrzydliwych ludzi.

@wypopekX: napisz wykopkowi deweloperskiemu o wysokiej marży to Ci zacznie wymieniać, że to nie prawda,
  • Odpowiedz
To że jesteś zakłamany do szpiku kości. Trzeba być naprawdę mendą, żeby dążenie do bankructw we własnym interesie nazywać "dążeniem do zdrowego rynku".


@wypopekX: mordo ja rozumiem że ekonomia to bolesna dziedzina, ale jak będziesz pompował nowy hajs w nieskończoność to tworzą się patologie - dokładnie takie jak mamy teraz, że 10% mieszkań stoi pustych "bo zyskują na wartości". no ale napisz o rzyganiu, obrzydzeniu i wtedy to ja jestem ten
  • Odpowiedz