Wpis z mikrobloga

#sejm

- Jakie są pani obowiązki?
- A przepraszam w jakim kontekście?

:D
...w kontekście obowiązków domowych... bo po to się tam zebrali

Ta figurantka nawet nie wie za co odpowiadała :) Typowy słup :) czekała tylko aż ktoś jej papiery przyniesie :)
  • 27
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
to nie jest w interesie rządzących


@Ravau23: a skąd ta wiedza? Domysły? Przypuszczenia? Stereotypy czy może coś innego? Przeczucie?
Nie trzeba się domyślać, wystarczy poczekać.
  • Odpowiedz
@mrq: doświadczenie życiowe. 30 lat ponad te same mordy rozkradają ten kraj i teraz zmienią prawo które ich chroni skoro przez tyle lat tego nie zrobili?
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Ravau23: Rozumiem twój punkt widzenia ale nie ma rzeczy niezmiennych. Im wolniej rzeczy się zmieniają tym trudniej to zauważyć. Dziś ludzie są bardziej świadomi do tego są lepiej skomunikowani i sprawniej wymieniają się informacjami. Rządy muszą się w to umiejętnie wpasować i już samo to niesie ze sobą zmiany.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Ravau23: Ty chyba zakładasz że każda zmiana jest zła? Na pewno zmiany to nowe możliwości, choć nie każdy może z nich skorzystać ;) Jak by nie było to będzie dobrze. Nie martw się na zapas :)
  • Odpowiedz
@mrq: przecież żadnej zmiany nie było. Pooglądaj filmy o okrągłym stole. Te same mordy nadal przy korycie. Nazwa partii to dla Ciebie zmiana?
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
Pooglądaj filmy o okrągłym stole.


@Ravau23: Thx już wiem że mamy na myśli różne zmiany :). Faktycznie mordy się nie zmieniły nawet dodam że co poniektóre partie wychowują kolejne pokolenia sobie podobnie skrzywionych.

Ja natomiast miałem na myśli zmiany które dotyczą bezpośrednio nas maluczkich bo tylko takimi warto się przejmować :)
Tu też mogę coś polecić. Obejrzyj film z PRL i np. spójrz przez okno :) To jest zmiana o którą
  • Odpowiedz
@mrq: przecież to są resztki które spadają ze stołu wielkim.... W kogo uderzą na przykład strefy czystego transportu? W kogo uderza większość nowych przepisów?
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
nawet tego nie jesteś świadomy jak w ciebie;)


@Ravau23: Nie znasz mnie :) i trochę tym stwierdzeniem obrażasz :) Naprawdę świadomie pisze że nie uderza to we mnie. Oczywiście pewnie nie wszytko bo opisałeś to dość ogólnie ale nawet jeśli to nie są to jakieś rzeczy o które będę kruszyć kopie.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
23 procent zamiast 22


@Ravau23: Naprawdę 1% :) widzę że starasz się :) i technicznie nawet masz rację :) Podatki i śmierć to jedne z pewniejszych rzeczy w tym świecie.

Przyznaję ci rację bo nie che dalej tego ciągnąć ale uwierz mi że ja naprawdę nie jestem dobrym przykładem na zło jakie nas dotyka ze strony rządu.
  • Odpowiedz
@mrq: nie wnikam jakim jesteś przykładem. Twierdziłeś że nie uderzają Cię ustawy rządzących a jednak tak nie jest. Uderzają każdego i to coraz bardziej
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Ravau23: jak już pisałem

nawet jeśli to nie są to jakieś rzeczy o które będę kruszyć kopie.


  • Odpowiedz
@mrq: to był przykład tylko. Porównaj sobie przepisy sprzed 15 lat do dzisiejszych. Czy wiesz że urząd skarbowy może mieć bezpośredni wgląd do Twojego konta bankowego bez powodu? Czy wiesz że niedługo transakcje powyżej określonej kwoty będą musiały być w formie elektronicznej? Przykładów uderzających w nas są setki jeśli nie tysiące. 1% xd
  • Odpowiedz