Wpis z mikrobloga

prywatny biznes nigdy nie zrobił niczego lepiej na skalę ogólnopaństwową niż państwo, bo nie jest w stanie xD zejdź na ziemię.


@NieBojeSieMinusow: Państwo nie jest od budowania portów lotniczych. Komusze myślenie że ludzie nic nie zrobią bez państwa.
Przydał by się w Polsce Havier Milei to zrobił by porządek z takimi ekonomistami za dychę.
  • Odpowiedz
@NieBojeSieMinusow @mati-mateusz pstryk! cyk! cyk! sorry za tego flesza polaki, zapomniałem wyłączyć. W każdym razie jesteście pięknym okazem polaka robaka, wasza biologiczna łacińska nazwa to polakus es smrodakus, inponujecie nie tylko głupotą, ale też smrodem i największymi w świecie zwierząt zakolami. Musiałem zrobić zdjęcie bo by mi koledzy nie uwierzyli na osiedlu xD
  • Odpowiedz
@Megasuper: nie dramatyzowałbym tak, ludzie jako gatunek są dość wytrzymali. Ale tak szczerze, co Stanowski ma nakręcić o elektrowni atomowej. Że się guzdrają? No to materiał na 3minuty.
  • Odpowiedz
@NieBojeSieMinusow

@Megasuper: przypadek ze co? no stanowiski jest za cpk, jak wiekszosc Polakow, co w tym dziwnego


Ale jaka większość? Masz jakieś badania ile % chce tego misia? Głównie to chcą ludzie co nigdy w życiu nie lecieli samolotem i to nie jest większość.
  • Odpowiedz