Wpis z mikrobloga

Ta Pani już od jakiegoś czasu nie jest w Konfederacji


@silquer: Przecież startowała jeszcze w ostatnich wyborach z ich list. Spokojnie z tymi fikołami bo kark połamiesz
  • Odpowiedz
@wstanczyk: Potrafisz czytać ze zrozumieniem? Napisałem że od jakiegoś czasu, dobrze wiem z jakich list startowała. Tylko po ch*j podpinać jej aktualne wysrywy pod Konfe, skoro już w niej nie jest?
  • Odpowiedz
Napisałem że od jakiegoś czasu


@silquer: Do czasu następnych wyborów xD Po prostu jak nie trzeba, to nikt nie chce się identyfikować z Konfederacją. To nie pierwszy raz, gdy robią takie motywy przecież. Cała masa takich szurniętych typów, co niby w Konfederacji nie są, a co wybory na listach.
  • Odpowiedz
@silquer Aaa no tak, zapomniałem o tej akrobacji, że kuce Korwina już wyklęły i on nic wspólnego ze środowiskiem Konfederacji nie ma. Poglądy też nagle zaczął mieć zupełnie inne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@silquer: Przecież startowała jeszcze w ostatnich wyborach z ich list. Spokojnie z tymi fikołami bo kark połamiesz


@wstanczyk: typie jedynym który robi fikołki jesteś ty. Samuela nie jest w konfie. Jest wręcz krytykiem konfy, czyli w zasadzie gracie teraz w jednej drużynie. Kup jej lepiej kwiaty. XD
  • Odpowiedz