Wpis z mikrobloga

Siema, odgruzowałem balkon po remoncie i poprzednich właścicielach i ukazało się moim oczom takie pęknięcie jak na obrazku. Jak zerknąłem na grubość betonu w innych balkonach to na oko pęknięcie głębokie do połowy wylewki może troszkę mniej. Jest się czego bać czy normalne? Zgłaszać do spółdzielni? Parter blok z lat 80~
#budownictwo #remontujzwykopem
Boroborro - Siema, odgruzowałem balkon po remoncie i poprzednich właścicielach i ukaz...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@Boroborro: kup mały woreczek gipsu budowlanego i naklej szkiełko na tą rysę. Jak pojawi się pęknięcie to poproś sąsiada z dołu żeby nie wychodził na swój balkon, ani nie trzymał tam nic cennego.
  • Odpowiedz
@Boroborro: nawet jak mieszkasz na parterze, nawet jak pod Twoim balkonem nie bawiły się dzieci, to nie wiesz co może się wydarzyć jutro. Wystarczy że dzieci postanowią wybudować tam bazę, punkną kijem w spód i runie na nich. Winny będziesz Ty jeżeli tego nie zgłosisz do spółdzielni/wspólnoty, bo masz świadomość problemu (tu napisałeś). Jak zgłosisz, to najwyżej będzie remont, ale nie Tobie to oceniać, jednak odpowiedzialność z Ciebie zejdzie.
  • Odpowiedz
@JuneJohn:

"dodatkowo proponuje założyć kask i na 19:00 zaplanować ewakuację mieszkańców. Dla pewności wszystkich w promieniu 100 metrów od strefy zero (balkonu)"

w razie ostrego stanu paranoi i fobii skonsultuj się z lekarzem, najlepiej psychiatrii ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz