Wpis z mikrobloga

Jak mocno zmuszacie się do #pracbaza ?

jak bardzo się zmuszacie?

  • bardzo - fizyczna pracbaza 7.7% (19)
  • bardzo - biurowa pracbaza 30.8% (76)
  • troche - fizyczna pracbaza 7.3% (18)
  • troche - biurowa pracbaza 35.6% (88)
  • lubie to - fizyczna pracbaza 2.0% (5)
  • lubie to biurowa pracbaza 16.6% (41)

Oddanych głosów: 247

  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@aczutuse: Dzisiaj po majówce szedłem do biura z uśmiechem na twarzy. Złego nic się nie dzieje, miła atmosfera(mogli by więcej płacić), robię fajne rzeczy i mam czas żeby się rozwijać bez zajmowania czasu w domu. W domu to się odpoczywa i gotuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@aczutuse: jak raz na jakiś czas jadę do biura to najgorsze jest łażenie po ludziach żeby z każdym napić się kawy ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@aczutuse: Praca jak praca, bardziej #!$%@?, że w kołchozach więcej zakazów, niż za komuny, wymagania jak na Oxfordzie, a płaca jak w Bangladeszu.
  • Odpowiedz
@aczutuse: Dział IT w korpo. I i II linia wsparcia plus wdrożenia. Nikt na mnie nie krzyczy, dupy nie zawraca, nie ma kretynizmów(powiedzmy). Ma być robota zrobiona w 100% a reszta nikogo nie interesuje. No i mam spoko szefa, to też ważne.
  • Odpowiedz
czyli devops se


@aczutuse: Nie, nie. Powszechnie rozumiane wsparcie IT plus wdrożenie systemów VoIP - jakby nie wiem jak to bardziej precyzyjnie nazwać :D
A i osobno Pythonka się uczę i próbuję wydać własną apkę. Jakoś to się kręci
  • Odpowiedz
@aczutuse: ja nie lubię technologii w ogóle, ani kompów, ani telefonów, ani aut nienawidzę, mam chorobę lokomocyjną. Mogłabym sobie robić meble, jakbym miała jakiś warsztat, albo wykończeniówkę bym robiła chętnie.
  • Odpowiedz