Wpis z mikrobloga

Ehhh czemu już któryś raz mi się zdarza że na Instagramie jakąś babka do mnie wypisuje czy znam jej chłopa i czy do mnie coś pisał ? Gdybym ja musiala się zastanawiać czy ktoś mi jest wierny i się poniżać w ten sposób to bym wcale z takim minuty nie była
  • 35
  • Odpowiedz
  • 0
@Ravau23: bez przesady po co mam komuś związek rozwalić , poprostu irytują mnie jakieś dziwne kobiety które wypisują czy pisałam z ich facetami , może niech zmienia na innego jak nie są go nawet pewne
Gdybym ja musiala się zastanawiać czy mnie typ zdradza to ja już bym wiedziała że czeka go utylizacja
Jeśli już krążą ci takie desperackie myśli po głowie żeby po innych kobietach pisac znaczy że to
  • Odpowiedz
  • 0
@Linnior88 3,5k obserwujących, świecisz na zdjęciach sraką czy jak się zdobywa takie zasięgi ( ͡º ͜ʖ͡º)? A baba pewnie zobaczyła że jej chłop Cię obserwuje i lajkuje Twoje zdjęcia, a że pewnie pochodzi z jakiejś pipidówy to już się doszukuje zdrady no bo w jakim innym celu chłop może babę oglądać.
  • Odpowiedz
  • 0
@Ravau23: najlepsze jak patrzę na tych ich amantów to od razu mam takie 'jezu weź go ode mnie i nawet o nic nie pytaj ' a one myśli że to dla mnie jakiś łakomy kąsek xD
Złapia się takiego byle czego a później się ośmieszają komuś w DMach, tak chcę twojego niewiernego narzeczonego daj mi go lepszego nie znajdę , no daj
  • Odpowiedz
  • 1
@Linnior88 następnym razem napisz babie, że jej chłop się dziś spóźni, bo tak mu obciągnęłaś, że jeszcze przez godzinę będzie prześcieradło z dupy wyciągał.
  • Odpowiedz