Wpis z mikrobloga

#komputery #pytanie #pytaniedoeksperta

Ile czasu dalibyście producentowi podzespołu na odpowiedź na pytanie o problem ze sprzętem zanim skontaktowalibyście się ze sklepem w/s RMA?...

Może i jestem naiwny ale byłem przekonany że odpowiedź mailowa powinna przyjść w 48-72h, tymczasem mijają 4 dni i cisza. Sprawa może i paląca nie jest ale udawanie że nabywca twojego drogiego sprzętu nie istnieje jest... nieprofesjonalna? No na pewno roczarowanie jest i przy kolejnych zakupach dam szansę innemu producentowi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 4
  • Odpowiedz
Może i jestem naiwny ale byłem przekonany że odpowiedź mailowa powinna przyjść w 48-72h, tymczasem mijają 4 dni i cisza


@purrminator: Wiele biznesów nie ma kontraktu 48H z dostawcą a ty liczysz że jako random dostaniesz odpowiedź raz dwa trzy xD

udawanie że nabywca twojego drogiego sprzętu nie istnieje jest...


Bolesne ale nie jesteś priorytetem. Brak odpowiedzi poniżej tygodnia to nie "udawanie że nie istniejesz".
  • Odpowiedz
  • 0
ty liczysz że jako random dostaniesz odpowiedź raz dwa trzy xD

Bolesne ale nie jesteś priorytetem


@L3gion: no sorry ale "raz dwa trzy" i "priorytet" kojarzy mi się raczej z dedykowaną linią telefoniczną na której kontakt masz od ręki.

Brak odpowiedzi poniżej tygodnia to nie "udawanie że nie istniejesz".


@L3gion: to ile czasu trwa wysmażenie takiego maila? Tydzień, dwa? Ile czasu im dać zanim zacznę wołać sklep że uruchamiamy reklamację?
  • Odpowiedz
kojarzy mi się raczej z dedykowaną linią telefoniczną na której kontakt masz od ręki.


@purrminator: No to źle się kojarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

to ile czasu trwa wysmażenie takiego maila?


A to myślisz że w siedzibie takiego big techu siedzi Marcin co dostaje jeden mail dziennie? xD Do tego kwestia czy otworzyłeś zgłoszenie, czy tylko wysłałeś pytanie randomowym mailem.
  • Odpowiedz
A to myślisz że w siedzibie takiego big techu siedzi Marcin co dostaje jeden mail dziennie? xD


@L3gion: a ja tam wiem czy Marcin czy inna Aneta? Maili ma pewnie z kilkaset ale i w robocie nie siedzi kwadransa tylko 8 yebanych godzin więc wypadałoby się z tematem uwinąć.

Do tego kwestia czy otworzyłeś zgłoszenie, czy tylko wysłałeś pytanie randomowym mailem.


@L3gion: Zrobiłem jedyne co mogłem zrobić na ich upośledzonej
  • Odpowiedz