Wpis z mikrobloga

@why1sthat: Z tego co pamiętam to pakowałem się po 12 i 15 centów w zeszłym roku, coś tam dorzucałem po 0,165 w lutym. W tej hossie na luzie zrobimy 0,7$ a przy dobrych newsach, dolara z palcem w dooopie.
  • Odpowiedz
@why1sthat: Ja rozumiem, że dla was wykopowych inwestorów ten wykres będzie wyglądał zdrowo po pompie na 0,5$, no ale w ten sposób to nie zarobicie na rynku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chiliz też był niedowartościowany na 0,02, a potem #!$%@?ł w miesiąc na kilkadziesiąt centów.
  • Odpowiedz
@why1sthat: To jedna z większych moich pozycji, ale po prostu zysk do ryzyka jak na alty jest w przypadku ALGO bardzo dobry. Solany się pozbyłem i nie wracam, 300% mi nie zrobi, a ALGO - jak najbardziej. I reszta rynku w pewnym momencie spompuje również takie coiny jak ALGO w swoim czasie.
  • Odpowiedz
@Mavos mialem 4k usd w chz kupowane od 0.4 do 0.6.
Troche zaluje ze wymienilem zanim przebilo dolara ale chz nie zadnego pr. Ani na reddit ani twitter. Generalnie kupuja go chyba tylko jakies turasy i ludzie naganiani na telegramach. Projekt wyglada jak jakis szitcoin prowadzony przez amatorow.

Moze nie zarobilem ale uwazam ze podjalem logiczna decyzje. To ze przebil dolara nie swiadczy jego wartosci. Inne shity tez robia po kilkaset
  • Odpowiedz