Wpis z mikrobloga

@wpistestowy007: Ogólnie z tego co zapamietalem z jej profilu, a zapamietalem niewiele, bo o śmieciach szybko zapominam, to typowe dla tych kont gówno prezentacyjne zdjecia z eventow dla mlmowcow macających sie po siurkach, plus bonusowo wrzucane zdjecia z dziecmi, lapkiem i randomowymi wykresami #!$%@? wie czego. Zmarnowalem minutę życia na ten gówniany profil. Xd
  • Odpowiedz
@pieknylowca: Ja też pracowałem w majówkę , nie że musiałem zgłosiłem się na nadgodziny odpocznę sobie kiedy indziej .
Są melanżownicy i są pracoholicy . Ci co pracują nie zauważą tych co nie robią a co nie robią patrzą na tych co robią .
  • Odpowiedz
@pieknylowca: silna i niezależna myszka. Kiedy inni wpier***ją kiełbasę z gryla, ona się edukuje z obszaru zastosowania całki oznaczonej do obliczania pola obszaru ograniczonego krzywymi i zastosowania wzorów w budowaniu platform wiertniczych na Morzu Północnym, ona wie co dla niej dobre. Silna i niezależna myszka, zrobi sobie tylko przerwę na słit focie, #!$%@? femihashtag na insta i dalej do robotki.
  • Odpowiedz