Wpis z mikrobloga

"Dziełem życia" pana ze zdjęcia jest lotnisko w Modlinie. Tak, to właśnie ten człowiek doprowadził do tego, że inwestycja zamiast 300 mln zł kosztowała 450 mln zł. To za jego czasów wydawano pieniądze niegospodarnie i niezgodnie z obowiązującymi przepisami (według NIK-u dotyczy to przetargów na kwotę 26 mln zł). Warto pamiętać, że to nadzór Marcina Kierwińskiego spowodował, iż lotnisko Modlin należało po kilku miesiącach zamknąć, bo pas nie nadawał się do użytku. Przestój spowodował kolejne straty spółki, które NIK wycenia na co najmniej 34 mln zł.

Trwa słuszne rozliczanie #pis-owców, którzy być może wreszcie odpowiedzą za osiem lat daleko idącej niegospodarności, korupcji i zwykłego złodziejstwa - co jednak z prominentami reprezentującymi obecną władzę, a którzy to prominenci, jak bohater ze zdjęcia, odpowiadają za wielomilionowe straty? Skoro np. taki Gówniany Midas może trafić przed Trybunał Stanu za tak zwane wybory kopertowe to dlaczego obok miałby nie stać obecny minister MSWiA, Kierwiński? Czyżby jego przekręty to była metafizyka, a te wspomnianego Gównianego Midasa, Zera oraz pozostałych członków bandy Upiora z Żoliborza to pospolite złodziejstwo i tylko oni "zasługują" na bycie ściganymi?

Oto obraz fajn0p0laczków i uźmiechniętej Bolzgi - logika Kalego w pełni, tj. jak Platforma kradła to dobrze, a jak PiS kradł to źle (σ ͜ʖσ)

#4konserwy #bekazlewactwa #bekazpisu #bekazkoalicjiobywatelskiej #bekazpodludzi #polska #sejm #afera #kierwinski #polityka #sasin #alkoholizm #kwasniewski
Fipaj - "Dziełem życia" pana ze zdjęcia jest lotnisko w Modlinie. Tak, to właśnie ten...

źródło: colagexD

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz