Wpis z mikrobloga

@ZdumionyMariusz: No do czasu jak lajwy przestaną przynosić kasę, a demonetyzacja YT dla Polskich ytuberów przybierze na sile po aferze z kanałem ZERO, o której pisał kolega @lskx.

Wtedy będzie błagał o każdy grosz. Już teraz porzuca gołębnik, sprzedał swoje te pierścionki bo potrzebował kasy.
  • Odpowiedz
@MWittmann: Gdyby chciał, znalazłby prace na customer service, wpadałoby mu luzem 1000$/miesięcznie, do tego mógłby pajacować nadal na yt, bo nie oszukujmy się nie jest to zbyt ciężkie, z jego gniotami i żyłby jak człowiek, ale on się pracą brzydzi.

Jak dobrze by się zakręcił to praca nie byłaby trudna, kumpel tak pracuje od 4 lat, i ma czasem 4-6 requestów do rozwiązania a większość czasu siedzi i gra w jakieś
  • Odpowiedz
@ZdumionyMariusz:
Afera z Kanałem Zero:

@MWittmann: yeeep. Ja to mam u siebie, moj film 300k wyswietlen monetyzacji nie ma co bym nie zrobił. nie ma ani raz słowa seks, ani przeklenstwa. po prostu nie. zadnych roszczeń. nie.

Apropo stanowskiego i 0: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/kanal-zero-krzysztof-stanowski-youtube-monetyzacja

#!$%@? są. Twórcy powyżej 1k jeśli przejdą weryfikacje (z czym miałem problem, przez Patera) mają kogoś na czacie zawsze. Faktycznie, (zwykle) dziewczyny są miłe i pomocne, ale nic
  • Odpowiedz