Wpis z mikrobloga

to nie jest żadną intryga, to się nazywa działania PRowe, dzieje się codziennie.


@Njal: czyli uważasz, że sztab PO wymyślił sobie, że zamaskują swoją faremkę trolli pod ruskimi adresami i każą im pisać treści pro CPK, by... w sumie nie wiadomo po co, bo narracja że ruscy chcą CPK jest bzdurna u podstaw i to jest bardziej prawdopodobne niż to, że ruscy, znani z różnych tego typu akcji po prostu chcą
  • Odpowiedz
Tak tak, szachy 4D.


@matt-pitt: ja nie twierdzę, że to przypuszczenie jest prawdziwe - bardziej prawdopodobne wg mnie jest, że są takimi samymi matołami jak np ty (oczywiście w moje ocenie).
A tak na marginesie to jest jak na razie poziom zwykłych szachów (2D) - a w tym russcy są nieźli i mają dobre (niestety) tradycje.
  • Odpowiedz
jojczy o polaryzacji społeczeństwa, a sam innych nazywa pelikanami, silnymi razem, Polaczkami i matołami.


@makaronzjajkiem: a jak mam się wypowiadać o ludziach, którzy są tak zaburzeni, że zachowują się jak zwierzęta? Świętym Franciszkiem z Asyżu nie jestem i nie będę. PO jak i PiS mają w sumie bardzo wąski elektorat, który na nich głosuje z wyboru (cześć jest motywowana szczerą nienawiścią i im to wystarcza - sic!). Większość nie głosuje wcale
  • Odpowiedz
CPK to kwestia racji stanu


@Njal: co to jest racja stanu?

Po tym można poznać, że albo jesteś pisowskim trollem, albo zmanipulowanym pisowskim betonem. Tak wam natłukli do łbów, jakieś słowa klucze, że potem je tylko powtarzacie bez namysłu.
  • Odpowiedz
@matt-pitt ( ͡º ͜ʖ͡º)
ad personam
Takich samych argumentów używa min. Justyna Socha

Argumentum ad personam (łac. „argument wymierzony w osobę”) – pozamerytoryczny sposób argumentowania, w którym dyskutant porzuca właściwy spór i zaczyna opisywać faktyczne lub rzekome cechy swego przeciwnika bądź jego dokonania. W ten sposób unika stwierdzenia, że jego racjonalne argumenty zostały wyczerpane, a jednocześnie sugeruje audytorium, że poglądy oponenta są fałszywe. Dodatkowo obrażanie oponenta ma
  • Odpowiedz
Tak.


@Njal: albo więc jesteś zacietrzewionym konfedepisowcem albo bardzo nie doceniasz ruskich w ich działaniach na rzecz dzielenia społeczeństw w Europie. Jedno i drugie wydaje się być niebezpieczne.
  • Odpowiedz
@The_Rainman: pomysl baranie dlaczego import do europy odbywa sie do portow w niemczech i holandii? Bo są najwiekszymi hubami tego typu

Dlaczego loty z berlina i frankfurtu są najtansze i polecisz z nich praktycznie wszedzie, a pół Polski wie ze taniej poleci np. Z Berlina niz Modlina. Bo są najwieksze

Ale lepiej byc nijakim i myslec nijako jak ty, a za 20 lat pluć komentarzami ze nie mamy w kraju niczego
  • Odpowiedz
zainwestowali w coś co będzie wymagało jeszcze więcej tych paliw, zamiast od tego odchodzić


@The_Rainman: To jakaś czwarta gęstość XD Szkoda że we Fankfrucie, Londynie, ani gdziekolwiek indziej tak nie myślą a biznes i interesy opierają się na lotnictwie. Równie dobrze mógłbyś mówić żeby już dróg i autostrad nie budować bo przecież to zwiększa popyt na paliwa które pochodzą z rosji, prawda?

Gdzie zresztą to są takie brednie, i tak będzie
  • Odpowiedz
  • 0
@Szalom:

Szkoda że we Fankfrucie, Londynie, ani gdziekolwiek indziej tak nie myślą a biznes i interesy opierają się na lotnictwie. Równie dobrze mógłbyś mówić żeby już dróg i autostrad


No bo oni to budowali jak za ich granicą była wojna

Ale wiesz, że w słowie paliwa kryje się też węgiel i np gaz? Których się używa w elektrowniach i np ogrzewania domu? Przy transformacji energetycznej odchodzisz od większości zapotrzebowania na te
  • Odpowiedz
Masz rację, bo komu może zależeć żebyśmy zamiast na armię i transformacje energetyczna (wszystkie paliwa braliśmy z Rosji) zainwestowali w coś co będzie wymagało jeszcze więcej tych paliw, zamiast od tego odchodzić ¯\(ツ)/¯ nie wiem, nie wiem


@The_Rainman: #!$%@? co za bzdury
  • Odpowiedz
Ale wiesz, że w słowie paliwa kryje się też węgiel i np gaz? Których się używa w elektrowniach i np ogrzewania domu? Przy transformacji energetycznej odchodzisz od większości zapotrzebowania na te paliwa


@The_Rainman: Jak to jest sprzeczne z CPK gdzie często widziałem że w parze idzie poparcie dla CPK i elektrowni jądrowej? Teraz robisz fikołki, pisałeś o paliwie lotniczym jak gdyby CPK było tak na rękę ruskom bo zarobią na paliwie
  • Odpowiedz