Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Erlein: Świetny plan...później olejesz taką małą flądrę to spotkasz się z jej tatusiem na komisariacie i później w sądzie bo nawymyśla nie wiadomo co...poza tym jeszcze lepszy plany to zapraszać gówniary do domu, geniusz xD
  • Odpowiedz
@Pechpechpech: Nie wiem jakie ty laski spotykasz które wysyłają cycki mając 16 lat, ja pisze do takich na fb to odpisują na wyjebce albo ghostuja lub blokują po wysłaniu zdj na 6 Obcy gdy podaje wiek większy niż 20 (czasem nawet tyle) to laska się rozłączy, a spotkać się z taką 16 to rzadkość bo nie chcą bo się boją itp.
  • Odpowiedz
@Erlein: Musiałbyś najpierw ogarnąć jakie ona ma podejście do takich zabaw bez zobowiązań, kiedyś koleżanka powiedziała mi, że każda laska ma kolege do #!$%@?, ile w tym prawdy nie wiem, ale czasem niektóre laski lubią się zabawić. Ja najpierw musiałem wyczaić podejście laski do takich rzeczy, ale żeby to wyszło z rozmowy, a nie pytanie z dupy czy lubi sie #!$%@?ć bez zobowiazań. Kiedyś była taka laska, z którą gadałem na
  • Odpowiedz
@Erlein: fajny plan, dopóki dziewczyna nie posądzi o molestowanie, a wtedy masz przesrane bo raz: jesteś facetem, i dwa: jest tutaj przesłanka wykorzystania swojej wyższej pozycji i zależności ofiary.
  • Odpowiedz
@Geralt678: prawie każda 15-16 latka nie będzie zainteresowana 22-25 latkiem nawet jakby się jej niesamowicie podobał bo pod względem wieku będzie dla niej za stary.. Tyle ,że są wyjątki. Problem w tym ,że te wyjątki to dziewczyny wychowywane bez ojca albo z bidula i dla takich 15-16 latek taki 23 czy 25 latek będzie fajny.. Sam mając 24 lata poznałem 16 latkę wychowywaną bez ojca i była mną zainteresowana , nawet
  • Odpowiedz