Wpis z mikrobloga

#wuwunio #palhajstv

już #!$%@?ąc od Bonza. Jak można wpłacać pieniądze tym bezbekom? Tzn. jak upośledzonym trzeba być żeby to robić(na pewno bardziej niż Melin)? Przecież poza kilkoma filmami z np. Tigerem ten cały kontent jest wręcz żałosny. Atencjuszka z parciem na szkło niczym u tego Pana w tym filmiku ze słoiczkiem, Łysiak m, którego żona trzyma pod pantoflem żeby nie pił przez problemy z alko i hippis, który „śmiesznie się śmieje”. Absolutnie nie rozumiem.


@KosherForeskin:

Ty i 50 osób które zaplusowały ten wysryw - to wy jesteście żałośni.
Jeśli sądzisz, że tigery i sowy to był kontent, a teraz to nie ma kontentu to dlatego, że jesteś na poziomie tych upośledzonych i trafiają do ciebie tylko rzeczy najprostsze i najgłupsze. Ty pewnie nawet nie rozumiesz tego co w PHTV mówią i robią bo jak patrzę na profilu non stop śledzisz tajgera - upośledzonego umysłowo gościa, który nic nie potrafi, nawet mówić czyli wychodzi na to, że ciągnie swój do swego. Rozumiesz to? Jeśli piecze cię z mózg od rozmowy ludzi na poziomie albo jeśli dla kogoś przestanie nagrywania ludzi chorych na głowę, którzy nie potrafią ułożyć jednego zdania to jest spadek poziomu to problem tkwi w tym kimś, a nie w PHTV. Leć tam pomęczyć małego pod kobrę, bo atencjuszka to przecież bleeeeee. I nie zapomnij wpłacić donejta na tigera benc!

Poziom kolesia który skomli, że kiedyś to było, a teraz jest żałośnie.
KwadratF1 - #wuwunio  #palhajstv
już #!$%@?ąc od Bonza. Jak można wpłacać pieniądze t...

źródło: debil....

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@KwadratF1: trochę racji ma, to już nie jest tak zabawne jak kiedyś. Zaczęli ruchać te same żarty w kółko, no ile można. A i tak od pato się nie odcieli bo wciąż widzę jeżdżą na każdą gównogalę mma

Żeby nie było, nie szkaluję ich bo robią rzeczy które ich kręcą i fajnie, ja raz na ruski rok teraz zajrzę na phtv no i tak średnio bym powiedział. Janczara wciąż oglądam,
  • Odpowiedz
@KwadratF1 No bo ma rację? Kiedyś można było obejrzeć wywiady z osobami z którymi nikt nie zrobiłby wywiadu, relacje z koncertów od kuchni, jakieś relacje z imprez. Teraz to #!$%@? relacji z gal z których żadna się niczym nie różni od drugiej, oglądanie głazów narzutowych i od jakiegoś mocne cenzurowanie każdego przekleństwa
  • Odpowiedz
@KwadratF1: Jak dla mnie to kontenet mocno przepalony jest. W kółko to samo, suche żarty, chlanie małpek czy tam niemdłego, szukanie głazów po krzokach i sztuczne cycki Luizy. No i smiech Janczara koniecznie. 40 lat nadeszło, a widz ten sam, ma wielbić, ma wpłacać i nie zadawać pytań i jeździć na coroczne spędy młodych pijanych. Wiecie że WuWu wysłał maila do sołtysa Żulina żeby mu dali darmo ziemię we wsi
  • Odpowiedz
@Mooher: dla mnie to już dawno sie skończył . Usunięcie najlepszych odcinków wycięcie najbardziej bekowych rzeczy nuda zrobiły sie z tego jakieś vlogi podróżnicze z tymi nudnymi głazami . A Wuwnio się zrobił starym dziadem #!$%@? ciągle wywiadach o zamiana o dorastaniu nuda . Ja mam 35 lat dalej mnie bawi to co mnie bawiło jak miałem 20
  • Odpowiedz