Wpis z mikrobloga

Jedyne czego mi najbardziej szkoda to, że ta podła kreatura Kiernoz jest za głupi żeby zdać sobie sprawie w jakim gównie się znajduje a ludzie mówią coś o karmie za psa i ogólnie całą działaność. Jemu by mleko i cole tam postawić i w tym obsranym pampersie nic więcej do szczęścia nie potrzeba #kononowicz
  • 12
  • Odpowiedz
@jankowalski811: mam nadzieje że jak olgierdano położy nietypowych to nie bedzie jakoś specjalnie nadgorliwy w pomaganiu knurowi, dla jego jest potrzebna taka pomoc żeby go zostawić w spokoju
  • Odpowiedz
@jl23: jak musi nagrywać to niech nagrywa, kononoskopie były śmieszne akurat. grunt żeby mu wszystkiego pod morde nie podtykać i żeby sie znowu nauczył samodzielności. a na towarzystwo to nie zasługuje więc samotny też powinien być
  • Odpowiedz
@jankowalski811: Jak przestaną go nagrywać i przestanie być potrzebny to będzie miał tylko gorzej. On do DPSu nie pójdzie, więc dostanie państwową opiekę z MOPRu i tyle. Będzie tam siedział samotny, obsrany tak czy siak i to wszystko
  • Odpowiedz
@Panicz888: chcialem miec pewnosc z kim mam doczynienie, i sie załamałem xd spaliłem mnie niz przyjałem, ile kcl ma srednia pizza ktora wlasnie cała wsunąłem :D?( ͡° ͜ʖ ͡°) lepiej byc ulana #!$%@? nic skonczonym debilem, bo ulanie zgubie :D xd
  • Odpowiedz