Wpis z mikrobloga

@77023 tu akurat inna sytuacja, trochę wyjątek od reguły. Bo ile kobiet ma takie zasoby finansowe? Jak hajs się zgadza ponad wszelką miarę, to rzeczywiście morda/klata/kutang
  • Odpowiedz
@Polnischefuhrer: ale głupoty piszesz. Wiadomo, że do przygodnego seksu po pierwszym poznaniu zawsze będzie chad- czyli w miarę wysoki lub wysoki i ładna gęba. Jednak do długiego związku panna weźmie ogarniętego beciaka dostarczyciela zasobów i opiekuna i tutaj wzrost ma ogromne znaczenie przy przeciętnej mordzie. Poza tym faceci na prawdę wysocy- powyżej 195cm wszędzie dostają atencję od kobiet, nawet w sklepach, bo szczególnie starsze grażynki po prostu chcą dobrego ruchania, a
  • Odpowiedz
@Nowystaryziel: xDDDD co ty #!$%@? człowieku? Wzrost sam w sobie to gówno i powie Ci to każdy wysoki gość. Jedyne czego wymaga kobieta to bycie od niej wyższym gdy założy szpilki i to tyle na temat wzrostu. Jesteś kurduplem 165 to pewnie masz urojenia, że jakbyś miał 190cm to laski same by skakały i ciosały mongoła z kefiru.
  • Odpowiedz
@Polnischefuhrer: Akurat miałem kumpla wzrostaka grubasa z krzywym ryjem, #!$%@? zębami i baby facem i widzałem nie raz jak kupowaliśmy alko w sklepie to ekspedientki prosiły go specjalnie o dowód, żeby wzrost sprawdzić.
Koleś nie miał problemu, żeby na portalach dla dorosłych znaleźć napalone 40 latki, a i zawsze jakąś młodszą karynę ze szkoły średniej miał, która była z nim tylko dla seksu.
Finalnie źle skończył przez deprechę połączoną z wysokim
  • Odpowiedz
@Nowystaryziel: yup o wzrostakach co maja problem znaleźć różowe dowiedziałem sie dopiero z wykopu. W realu każdy znany mi wzrostak 190+ miał przynajmniej przeciętne powodzenie nawet pomimo mocno sredniej geby i bycia creepem autystykiem.
  • Odpowiedz
wysoki facet to większe prawdopodobieństwo, że ma duży sprzęt


@Nowystaryziel: cos w ty jest bo na tubce widzialem badania iz zoomersi maja wieksze sprzety niz poprzednie pokolenia z tych samych powodów dla których sa wyższi niż millenialsi/pokolenie x
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua: Na pewno są korelacje miedzy długością i grubością palców, nosa, wzrostem, długością kończyn a długością i grubością członka. Na pewno też taki instynkt no i jakieś poczucie bezpieczeństwa wywoła wzrostak wyróżniający się w tłumie niż nawet przeciętny normik który ten tłum tworzy.
  • Odpowiedz
@Nowystaryziel: tak widzialem badania, ze jest powiązanie pomiędzy długością palców oraz wielkością nosa a rozmiarem zaganiacza. Moze to wlasnie dlatego rozowe na poczatku znajomosci tak lubia porownywac rozmiar dloni (jakis mirek kiedys napisal o tym wpis i mnostwo normikow potwierdzilo, ze na jednym z pierwszych spotkan rozowe zawsze obczajaly wielkosc ich dloni)
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua:

cos w ty jest bo na tubce widzialem badania iz zoomersi maja wieksze sprzety niz poprzednie pokolenia z tych samych powodów dla których sa wyższi niż millenialsi/pokolenie x

Czyżby tym powodem był dobór naturalny i selekcja genetyczna samców przez samice? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Nie wiem choć się domyślam, ale inni tutaj stwierdzą, że to hormony wzrostu w kurczakach.
  • Odpowiedz
@Geralt678: jesteś na pograniczu millenialsów, ale to chodzi o średnią. Może twoi rodzice mają słabsze geny, no i sposób prowadzenia się w ciąży, np. palenie papierosów przez matkę i późniejsza dieta jej i dziecka już w okresie dorastania.
  • Odpowiedz
Nie wiem choć się domyślam, ale inni tutaj stwierdzą, że to hormony wzrostu w kurczakach.


@Nowystaryziel: nie no dieta akurat tez ma pewne znaczenie, jeszcze w we wczesnych 2000 w Polsce realnym problemem było niedozywienie dzieci, a i wbrew temu co gadaja nostaligiczne boomery i zoomersi, ktorym wydaje sie, ze kiedys to byli czasy a teraz to nie ma czasów, to jedzenie bylo wtedy podlej jakości i maczek w porownaniu do
  • Odpowiedz
Czyżby tym powodem był dobór naturalny i selekcja genetyczna samców przez samice? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)


@Nowystaryziel: To oczywiscie tez ma znaczenie bo 2000+ to juz czasy niskiej dzietnosci oraz maswej migracji ludzi do miast gdzie jak wiadomo presja hipergamiczna byla znacznie wieksza niz na prowincji. Zoomersi maja lepszy zestaw genów, który mogą rozwijac w lepszym środowisku.
  • Odpowiedz