Wpis z mikrobloga

#przegryw Długo się zastanawiałem czy zrobić test zupki "Knorr nudle ser w ziolach", zauważyłem że ta zupka zawsze leżała nawet nie ruszona przez konsumentów na półkach sklepowych, niezależnie czy byłem w żabce, biedronce czy innej tego typu sieciówce. Nawet sama nazwa i opakowanie nie napawa optymizmem ale w końcu musi być ten pierwszy raz bo udało mi się ją kupić w miarę rozsądnej cenie w Kauflandzie (1,89 zł.).

Producent standardowo jak przy każdej tego typu zupce dołączył makaron oraz saszetkę z przyprawami. Po przesypaniu do talerza makaronu, zawartości saszetki oraz zalaniu wodą można było poczuć woń sera ale sama zupka nie wyglądała za ciekawie, wydawała się gęsta, wyglądała bardziej jak jakieś mleko.

Sam smak zupki jak dla mnie d0py nie urywa. Ciezko mi powiedzieć czy chociaż przez chwilę mi smakowała (mimo że producent napisał na opakowaniu że jest gwarancją smaku). Naprawdę jadło się ja bez żadnej ekscytacji na kubkach smakowych. Teraz już się nie dziwię dlaczego ta potrawa zalega na półkach sklepowych.

Na pewno mogę dać małego plusa za makaron, wydawał się on naprawdę dobrej jakości. Jest innego typu niż w zupkach z lewiatana które ostatnio testowałem. Ten makaron tak nie pęcznieje po zalaniu wodą, wydaje się że jest on bardziej naturalny, co za tym idzie zdrowszy dla konsumenta.

Jeśli chodzi o stosunek jakości do ceny to wydaje mi się że nawet nie jest warta tego co ja zapłaciłem a ta zupka potrafi kosztować w niektórych miejscach nawet 3 zł +.

Podsumowując, zupka nie trafiła w mój gust, nie polecam huopom którzy chcą przeżyć od pierwszego do pierwszego ani studentom bo jedynie mogą dostać depresji jedząc wodny ser z kluskami xD. Do tego cena jest naprawdę nieadekwatna do jakości, w cenie tej zupki można kupić dwie tańsze i dużo smaczniejsze.

Marka: Knorr
Nazwa: Nudle ser w ziołach
Cena: od 1,89 do 3 zł. + /szt. (W zależności od sieciowki)
Ocena ogólna: 2/10
Stosunek jakości do ceny: 1/10
Gdzie można kupić: we wszystkich sklepach spożywczych

Zapraszam do zaobserwowania tagu gdzie będę wrzucał kolejne recenzje zupek #przegrywozupka
Dziękuję 8 osobom które zdecydowały się już zaobserwować tag.

#zupkichinskie #jedzzwykopem #kaufland #knorr
DFWAFDS - #przegryw Długo się zastanawiałem czy zrobić test zupki "Knorr nudle ser w ...

źródło: IMG_20240502_180910

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
@DFWAFDS: pamietam ze byl kiedy chlop co przez 30 dni wpiedalal zupki chinskie i ser w ziolach ocenil wysoko, w komentarzach tez pamietam ze raczej pochlebnie sie o niej wypowiadali
  • Odpowiedz
@DFWAFDS: widzę, że koneser umami jesteś, to dodam dwa grosze i powiem, że Knorr ma spoko makaron, szczególnie pomidorowy. W ramach testów w tej kategorii lepszy byłby vifon serowy, chociaż to inna klasa, ale jednak moim zdaniem przebija. Ciekaw jestem tych prawdziwych zupek ze wschodu w cenie bliżej po 10 zł, które są ponoć na wypasie jak gotowy ramen i nie trzeba dodawać składników. A w sumie to jestem na rowerze,
  • Odpowiedz
  • 0
@Tino: to prawda makaron jest naprawdę świetny w zupkach knorr. Wydaje się najbardziej naturalny z wszystkich zupek jakie jadłem. Co do tych zupek wschodnich to właśnie kupiłem 10 różnych koreanskich na sprobowanie, niektóre po 2 sztuki. Ceny są od 5,50 do 9 zl. Będę je wrzucał na tag w przyszłym tygodniu jak przyjadą więc polecam dać do obserwowanych #przegrywozupka .
Po takim wysiłku będzie huopu naprawdę wszystko smakować, smacznego ( ͡
  • Odpowiedz