Wpis z mikrobloga

@okuratny22: zgadza się, ale blachy ma starego właściciela z Siedlec WS 2080 G.Zapisałem bo miałem zostawić tam wysrywa. Ale tam pusto i odpuściłem. Ktoś tu radził mi poczekać aż przerejstruje żeby kogoś niewinnego nie oczerniać. Tylko nie wiem czy jest taki obowiązek przerejstrowania? Zresztą to pewnie kosztuje a statyworedaktor będzie wolał tą kasę na perełki przelać.
  • Odpowiedz
Tylko nie wiem czy jest taki obowiązek przerejstrowania? Zresztą to pewnie kosztuje


@bellacavem: już nie ma obowiązku. Możesz mieć blachy z jakimi kupiłeś auto. Oszczędność to koszt wydania nowych tablic.
  • Odpowiedz
@bellacavem @lofix: Obowiązek przerejestrowania wszedł od stycznia tego roku! I to trzeba zrobić zawsze po nabyciu nowego pojazdu (obowiązek wszedł od stycznia biężącego roku, by zrobić porządek w bazie cepik i zmusić nowych właścicieli pojazdów z czarnymi blaszkami do ich wymiany na obecne wyróżniki), ale nie trzeba zmieniać tablic rejestracyjnych - wiem, że o to wam chodziło, ale to spora różnica w definicjach.

W każdym razie trzeba jechać z
  • Odpowiedz
Obowiązek przerejestrowania wszedł od stycznia tego roku!


@Mi-24: My piszemy tu o możliwości zachowania tablic rejestracyjnych, nie o obowiązku przerejestrowania
  • Odpowiedz
@lofix: Wiem, ale kolega @bellacavem napisał coś o przerejestrowywaniu. Chciałem tylko sprotstować i napisać, że dokładnie o to wam chodzi, bo zachowanie tablic to całkiem coś innego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz