Wpis z mikrobloga

Mireczki szukam budżetowego smartfona.
Wymagania:
- tani
- niedrogi
- 8 gb ramu (czy też tyle, żeby te 2-3 lata spokojnie potrzymał)
- przyzwoita bateria
- w miarę ok wykonany, żeby wytrzymał te 2-3 lata
- żeby nie był bardzo duży

Będzie wykorzystywany do:
- słuchania muzyki/podcastów
- map googla
- przeglądania wykopu i innych memów
- dzwonienia
- jako latarki

Budżet - poniżej 1000, im mniej tym lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#android #smartfon #xiaomi #realme #motorola
  • 7
  • Odpowiedz
budżetowego smartfon


Na smartfonowym rynku modeli średniopółkowych, które aktualnie przypomina już bardziej pole bitwy, nie łatwo jest trafić do nowych odbiorców. Smartfon musi oferować coś więcej niż konkurencja i robić to dobrze, dokładnie jak Reno8 T od OPPO.

Największym wyróżnikiem tego smartfona na tle konkurencji jest zestaw aparatów, a konkretniej jeden z sensorów. Na podwójnej wysepce znalazł się aparat-mikroskop zdolny do nawet 40-krotnego powiększenia. Oczywiście nie zabrakło klasycznego aparatu głównego, który w tym przypadku ma dokładnie 100 Mpix. Ostatnim z trójki sensorów jest czujnik głębi wykorzystywany przede wszystkim przy robieniu portretów.

Dodatkowo
AAAAAPsik - >budżetowego smartfon

Na smartfonowym rynku modeli średniopółkowych, któ...

źródło: oppo

Pobierz
  • Odpowiedz
Firma Motorola we wrześniu postanowiła zaprezentować najnowsze urządzenia, które rozszerzają serię edge 30. Jeszcze do niedawna rodzina licząca tylko dwa smartfony znacząco się rozrosła, a jednym z nowych modeli jest edge 30 neo.

Najtańszy w momencie premiery model z rodziny edge 30 może pochwalić się kilkoma naprawdę intrygującymi rozwiązaniami. Jest to jeden z najbardziej kompaktowych smartfonów w rodzinie Motoroli. Ekran nieprzekraczający 6.3-cala dla wielu osób może okazać się strzałem w dziesiątkę. Ponadto
AAAAAPsik - Firma Motorola we wrześniu postanowiła zaprezentować najnowsze urządzenia...

źródło: moltorola

Pobierz
  • Odpowiedz
@AAAAAPsik: ja na edge 30 neo przesiadłem się z pixela 3a, i z zalet to mały zgrabny, lekki, dobry ekran, OS prawie jak android w pixelu (trochę dodatków moto, ale nie ma tego wiele). z Wad: brak 3,5mm jack (teraz używam apple buds usb-c i są petarda jak na dość niedrogie słuchawki), czasem łapie freeze - zupełnie bez powodu, najczęściej w momencie używania klawiatury ekranowej, oraz aparat - dość słaba
  • Odpowiedz